Pytania o Costa DoradePogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Costa Dorade
Na Costa Dorada jedziemy na majowe wakacje, kiedy woda w morzu jest jeszcze zimna. P: Czy hotel posiada basen, w którym można pływać o tej porze roku? Dzięki!
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, jak będzie ciepło w ostatnim tygodniu czerwca. Kto miał jakie doświadczenie? a może ktoś jest teraz na wybrzeżu? Jaka jest pogoda w tym roku?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest pogoda w pierwszej połowie października w Salou? Czy pada? Czy morze jest ciepłe czy już zimne?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Często czytam, że w regionie Costa Bravo morze zawsze nie jest zbyt ciepłe, ale w jakim kurorcie i kiedy jest ciepło. patrząc na Costa Dorada
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Zastanawiam się, czy mogę pływać w morzu od 16 czerwca, czy woda się nagrzeje?Jaka jest teraz temperatura wody? Interesuje mnie też, jak ciepła jest w tej chwili woda w aquaparkach, czy można tam pływać?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Do Salou lecimy 15 czerwca na 10 dni. Spojrzałam na pogodę - w szoku mamy upał, jest tam bardzo fajnie, nie spodziewałam się tego. A może ten hysmeteo jest przerażający? Jak jest naprawdę teraz? Jak morze (gismeteo mówi - 17 stopni). Jak, zgodnie z doświadczeniami minionych lat, dzieje się to w połowie czerwca? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry! Rozumiem, że wszystko zmienia się z roku na rok, ale z doświadczenia wczasowiczów. Jaka jest pogoda na początku czerwca? Szczególnie zainteresowany, bo chcemy jechać z dzieckiem 10 lat
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
Nie przejmuję się tak bardzo pogodą, bardziej martwię się tym, że morze jest ciepłe i nie sztormowe!
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Idę od 07.05.2011 do 14.05.2011
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
powiedz mi, chcemy Hiszpanię jako dziecko ... ale mówią, że tam jest zimno. pływać. woda 22-23 stopnie ... kto wtedy był? dzięki ...
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć (kto odpoczywał w Hiszpanii) jaka jest pogoda pod koniec września ??? Wcześniej nie udało nam się wyjechać, ale skoro jedziemy jako rodzina z dziećmi to oczywiście chcielibyśmy popływać i opalać się z głębi serca...Dzięki za odpowiedzi....
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź