Pytania o Strand Taba Heights Beach & Golf Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
43 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
to nie pierwszy raz w Egipcie i jakoś wcześniej sobie bez nich poradziłem, ale czytam recenzje i wielu pisze, że takie kapcie są bardzo potrzebne w Tabu ...
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
A co ze stylem w ogóle? Czy obowiązuje dress code, czyli kto jest w czym w europejskim stylu?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wybieramy hotel z piaszczystym zachodem słońca i nadmorskim piaszczystym pasem przynajmniej do pasa. To ważne dla 2-latka. Jak jest w Taba Intercontinental? Znalezione w recenzjach „ale wejście do morza pozostawia wiele do życzenia, (tylko w kapciach).” Kto tam był - proszę o odpowiedź.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy ktoś przebywał w pokoju terras? Doradzić czy warto za to przepłacać? Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcę tam pojechać w październiku-listopadzie, nigdzie nie mogę znaleźć cen na ten hotel. Chcę jechać, mój mąż i dziecko 1,7 miesiąca
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Głęboko tam, czy nie, bo Chcę iść z mamą, ale ona nie umie pływać. Bardzo ważne jest, aby nie był zbyt głęboki i aby można było bez problemu „pluskać się” w wodzie. I jeszcze jedno pytanie, skoro nigdy nie byłeś w Egipcie, w jakich miesiącach lepiej tam jechać, żeby nie było BARDZO gorąco, ale też niezbyt wietrznie i chłodno? Dziękuję jeśli ktoś napisze.
15 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już