Pytania o Sharm Dreams Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
174 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Odpoczynek od 7 do 17 stycznia...
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy ktoś wie, czy ten hotel ma żelazko w pokojach? Lub ile kosztuje ta usługa?
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Co lepiej odmówić sobie na wakacjach, aby nie wpaść w kłopoty, gdy jesteś sam? (Mam jasny wygląd... :(
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do tego hotelu 20 marca, sądząc po opiniach, hotel nie jest zły. Czy można zmienić numer, jeśli ci się nie podoba?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć wszystkim! Podziel się z nami swoją opinią, który hotel lepiej wybrać na wakacje dla 3 osób dorosłych: HILTON SHARM DREAMS RESORT 5*, DESSOLE ROYAL ROJANA RESORT 5* czy DOMINA CORAL BAY HAREM 5*? Te hotele zostały wybrane przeze mnie ze względu na piaszczyste wejście do morza. Może ktoś ostatnio był w jednym z nich, jakie są ograniczenia z powodu ataków rekinów, czy plaże tych hoteli są otwarte? Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą!
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Nie mogę się zdecydować na hotel w Naama Bay, który jest wygodny, z dobrą plażą, a Rosjan nie ma wielu, a cena nie spada.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę! Jadę do tego hotelu 2 grudnia z dzieckiem. Czy w tej chwili są silne wiatry? A czy jest klub dla dzieci, czy dziecko będzie zainteresowane? Na niektórych stronach piszą, że animatorzy pracują tylko z włoskimi dziećmi.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już