Pytanie o Szarm el-Szejk

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
10493 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie
Ciekawe pytania
Temat pytaniaа

Powiązane pytanie «Zakupy»
Gdzie najlepiej kupić olej z czarnuszki w Sharm? W stanie aptek lub na rynku szukać? Co jest lepsze, jak wybrać i ile to kosztuje?
Czy możesz go kupić od George'a Clooneya?
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
32 abonent  • spytał 2019-11-123 roku wstecz
Odpowiedzi  •  44
аватар vezha2
Ropa jest wszędzie, ceny zależą od objętości puszki.
Nie spiesz się z zakupami w pierwszych dniach, rozejrzyj się, wypytaj o ceny w okolicy hotelu, a potem zdecyduj się na zakup.
аватар lana_181
Lepiej w specjalnych ośrodkach lub aptekach Zobacz datę ważności. w specjalnym centrum, na przykład, wszystkie olejki można powąchać i nakładać.Kupiłem w Nefertiti. Koszt zależy od objętości. .
аватар travelsita
Lepiej w aptekach. Egipt ma ścisłą kontrolę narkotyków. Jest to również możliwe w wyspecjalizowanych ośrodkach. W zwykłych sklepach z pamiątkami nie radzę.
аватар tvika2424
Apteki w Sharm są pełne tych olejków i kosztują grosze, jeśli zabiorą Cię na wycieczkę krajoznawczą w Sharm (bezpłatną od touroperatora), to przywiozą Cię do jakiegoś certyfikowanego zakładu i tam wciągną trzy razy droższe i mów o życiodajnych cudach ich olejków)) ) w zwykłej aptece ten sam olej będzie za kilka dolców, z tą samą etykietą ...))
Osobiście widziałem olej z czarnuszki w aptekach, w zależności od ilości, cena jest, no cóż, wcale nie jest droga, teraz nie pamiętam dokładnej ceny.
аватар somik2016
Brali go zarówno na targu, jak i w aptekach. Niewielki koneser, więc nie widzę różnicy. Orientacyjne ceny od 10 do 40$
аватар somik2016
Biała butelka - z tzw. fabryki, trzykrotnie droższa od aptek. Nie radzę. Apteka i tak dalej!
аватар Natalya249
Radzę udać się do fabryki oleju. Tam rosyjskojęzyczni sprzedawcy doradzą i udzielą instrukcji. Kupiliśmy tam olejki do twarzy, detyki i wiele różnych olejków.
аватар lana_181
tvika2424 ceny w aptece i specjalnych centrach są prawie takie same. Ponieważ są tym samym producentem. Ogólnie rzecz biorąc, jak napisano powyżej, średnia cena to 15-20 dolarów za 125 ml.Im większa objętość, tym bardziej naturalna cena.
аватар mindguru
Zadaj jeszcze dziesięć pytań na ten sam temat.
аватар mindguru
„Centra specjalne” WTF? Fabryka oleju? NIGDY nie kupuj oleju z fabryki oleju!
аватар Natalya249
dlaczego nie w fabryce?
аватар mindguru
1. Ceny są co najmniej dwa razy wyższe.
2. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz oszukany. Nawet jeśli sprzedawca pokaże ci opakowanie fabryczne, w paczce można umieścić podróbkę.
Nie rozumiem na czym polega problem z zakupem w aptece?
аватар lana_181
jest tylko jeden mindguru - nikt go dla ciebie nie otworzy i nie będziesz w stanie zrozumieć, czy jest prawdziwy, czy nie.Jest tylko nadzieja, że ​​tak, to jest prawdziwe)) To jest Egipt.)
аватар mindguru
Nie widzę sensu w odpowiadaniu. Powiedziałem tylko to, co powiedziałem.
аватар igz
MA RAZEM WSZYSTKO, CO JEST O MINDGURU
аватар Polupan07
w fabryce sprzedawcy rosyjskojęzyczni mają procent sprzedaży, więc ceny są o rząd wielkości wyższe niż w aptece
аватар boyaleex1
Kupiłem jeden na Oldmarket. I powąchał i spojrzał. Dwa dni później zaczął boleć wątrobę. Wyrzucić. Tylko w aptece.
Fabryka ropy naftowej to kompletny „rozwód na zaufaniu” naszych naiwnych współobywateli..
аватар Pachok
Ludzie, kupcie sobie normalny dobry olej, o gwarantowanej jakości, na iHerb, z dostawą do domu, wyprodukowany w normalnych krajach na rynek amerykański i nie ryzykuj swojego zdrowia.
аватар olesjo
Szczególnie wysokiej jakości olej kupiłem w sklepie LIBRARY, który mówił po rosyjsku w centrum handlowym DAHAB w pobliżu Albatrosa. W pobliżu jest apteka - można to zrobić nawet po rosyjsku
аватар Veter.Peremen-Nadezhda.Kurganskaya
Pozdrowienia
Ryzyko zakupu nie jest jasne, co jest w „fabrykach” i na rynku. Nawet jeśli ten olejek jest dla Ciebie otwarty, nadal nie zrobisz badania wzrokowego i węchowego. W dodatku, jeśli pozwolą go otworzyć i powąchać, to znaczy, że nawet jeśli słoik jest fabryczny, można tam wlać wszystko. Nie można tego określić po zapachu: kminek ma ostry zapach, więc nawet mocno rozcieńczony olej nadal będzie pachniał.
W Sharm El Sheikh nie ma fabryk masła, nazwa „fabryka” oznacza, że ​​będą próbować cię wyhodować i kilkakrotnie odzyskać koszt „darmowej” wycieczki krajoznawczej.
Kupuj w aptekach, najlepiej w El-Ezaby - tutaj nikt nie pozwoli nikomu otworzyć "węchania" do sprzedaży. To samo w sobie jest dobrym wskaźnikiem.
аватар M.i.l.a.
Olej z czarnuszki w fabryce oleju 1 litr kosztuje 145 USD.
аватар Slav_na
nigdy nie kupiłem niczego oprócz pamiątek (nie oferuj magnesów))). jeśli nie jest to trudne, powiedz kto to jest np. jak pomógł – może my też go potrzebujemy? )))
аватар Tigrusya
Czasem pijemy, kupowaliśmy nasiona, ale jest tak energiczne, że przestawiliśmy się na olej. Uważa się, że poprawia odporność, chroni wątrobę, spowalnia rozwój nowotworów, niszczy wirusy i bakterie oraz wiele innych rzeczy. Koran mówi, że leczy wszystkie choroby oprócz śmierci. Ale są przeciwwskazania. Jest mało prawdopodobne, że będzie widoczny efekt – nie oczekujemy tego od witamin i suplementów diety. Ale zeszłej zimy ani ja, ani moja córka nie zachorowałyśmy.
Ale kupiłem tutaj, na Ukrainie, 0,5 l 500 UAH.
аватар Vika284
Wsparcie Pachok
100% olej z czarnuszki 230 ml wyprodukowany w USA stoi na iHerb z dostawą na Ukrainę od 600 UAH
аватар veritasana
Piję wodę ze źródła... a nie olej z czymś czarnym... nie wiadomo skąd..
аватар lesya.aleksandruk
W hurtowni George Clooney lub w centrum Nabka (targ handlowy) dla blondynki z Odessy (ma najtańsze ceny)
аватар Kapitanpereira
Jak słusznie napisali powyżej - kup w iHerb))) no, a właściwie w aptece. Co sprzedają w innych miejscach, nie mam pojęcia.
аватар Annami
Szanowni Państwo, to wielkie nieporozumienie, że apteki sprzedają wysokiej jakości olejki !!! Apteka sprzedaje wysokiej jakości leki, a najczęściej używane oleje są bardzo złej jakości (
Sam spójrz na jakość, no cóż, żużel jest prawdziwy. Osad, kolor i jakich nazw nie ma, bzdury! Najwyższej jakości oleje w fabrykach, ale, niuans, to drogie ze względu na% firm turystycznych. Co mogę doradzić, na Starym Mieście jest sklep z olejami, nie bądź leniwy, idź poszukaj, zapytaj sprzedawcę Hamza, dyskretnego, dobrego faceta, pokaże ci, spróbuje i wyjaśni wszystko bez makaronu na twoim uszy.
аватар Annami
Ponownie przeczytałem recenzje, na Boga, jesteście zabawni ludzie. Nie idź tanio. Naturalny olejek nie będzie kosztował 1-2 dolarów, co ty?! Chcesz napić się śmieci czy zwykłego produktu?!
аватар Pachok
Annami, z kim teraz rozmawiasz? Gdzie widziałeś dyskusję na temat 1-2 dolarów?
Pokaż więcej »
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Szarm el-Szejk
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już