Pytanie o Szarm el-Szejk

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
10493 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie
Ciekawe pytania

Powiązane pytanie «Wycieczki»
vova Tours lub Ibrahim
Kto wybierał się na wycieczki z vova Tours i Ibrahimem? Opowiedz nam o swoich wrażeniach. Dzięki))
Tłumaczone automatycznie z języka rosyjskiego. Zobacz oryginał
Subskrybuj
16 subskrybenci  • zapytał 2013-02-0510 lat wstecz
Odpowiedzi  •  18
аватар olga.lukonina.7
Witam! Pojechałem z Ibrahimem, jego firmą Marwan Tours, fajni tam pracują, wszystko jest zorganizowane, jak piszą, to robią. Oto ich strona internetowa http://redsea.kiev.ua. Powodzenia w wyborze i miłej zabawy.
аватар Tatyana_78
witam, właśnie wróciłam z wakacji. nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy na tej stronie, więc ci też opowiem.
wybraliśmy się na wycieczki właśnie do Vova Tours, po raz pierwszy na ulicy i myślę, że mieliśmy dużo szczęścia. wybraliśmy je za radą chłopaków w hotelu, ich cennik jest tam przekazywany z rąk do rąk. w biurze zarezerwowaliśmy z Rosjaninem Stepanem, był bardzo przychylny, wszystko wyjaśnił, ostrzegał o wszelkiego rodzaju drobiazgach w Izraelu, aby nie wydawać zbyt dużo pieniędzy na pamiątki. wycieczki były dobrze zorganizowane, bez większych opóźnień, autobusy były dobre, przewodnicy też. udał się do Kairu, Jerozolimy, kanionu i błękitnej laguny oraz wyspy tyrana. cairo 50, jerus 75, tyran 25, safari 55. Wszystko mi się podobało, więc polecam z nimi pojechać. oto telefon Stepana: +201282222031, zapisany na przyszły rok))) Mam nadzieję, że tobie też się przyda. miłego odpoczynku.
аватар Tatyana_78
Zapomniałem, ich biuro znajduje się na starym mieście przy starym rynku przy drugiej bramie, wielkości namiotu, z dużymi mapami. w pobliżu znajduje się również restauracja z rybami z morza czerwonego, są pyszne krewetki))
аватар katarinaket
Dzięki za opinie))
аватар StefanSharm
Nie słyszałem o Ibrahimie, nie mogę nic powiedzieć. Podróżujemy z Vova Tours od kilku lat z rzędu, ponieważ bardzo lubimy tę firmę i sposób, w jaki wszystko organizuje. Poza tym fajnie, że w firmie pracują Rosjanie, którzy wszystko tłumaczą normalnym rosyjskim.Próbowaliśmy już z nimi prawie wszystkich możliwych wycieczek, czekamy, aż pojawi się coś nowego. Polecane, spodoba ci się. Odbieramy w ich biurze na Starym Rynku, przed drugą bramą. W zeszłym roku przez stronę zarezerwowaną z wyprzedzeniem.
аватар tanyakolesik
Wybraliśmy się również z Vova Tours. Potwierdzam, że firma jest naprawdę dobra i rzetelna. Możesz aplikować.
аватар Dead_In_Infancy
Witam! Dziękujemy Tobie i Twojemu zespołowi w Egipcie za wszystkie wycieczki (pojechaliśmy z Tobą do Jordanii i Izraela z Sharm el-Sheikh, Tiran Island Hotel, od 4 lutego do 11 lutego). Za dużo bardziej przystępną cenę niż przedstawiciele innych touroperatorów, ucieszyliście nas profesjonalizmem, humorem swoich przedstawicieli i dbałością o turystów, czasem nawet lepszą niż ci, którzy biorą dwa razy więcej! Tylko będziemy Cię polecać!
аватар Veter55586
Chciałbym ostrzec podróżnych. Odpoczywaliśmy od 10 maja 2014 roku w Sharm, postanowiliśmy pojechać do Izraela i aby zaoszczędzić pieniądze wzięliśmy bilet nie od przewodników hotelowych, ale od przedstawicieli firmy Vova Tours. Przedstawiciel tej firmy, czyli Ahmed (firma znajduje się przy wjeździe na stare miasto w pobliżu centrum handlowego, niestety nazwy nie pamiętam) obiecał nam dwudniową wycieczkę do Izraela za 190 USD od osoby, my Zgoda. Później okazało się, że jest to wycieczka jednodniowa, rozciągnięta na dwa dni i kosztuje 120$ od osoby. Ci, którzy jechali z nami autobusem i odbyli wycieczkę od innych przedstawicieli i innych agencji turystycznych, płacili 120 dolarów. Więc zostaliśmy oszukani. A kiedy poprosiliśmy o zwrot przynajmniej 100 dolarów, Ahmed kategorycznie odmówił, powołując się na nieistniejące ubezpieczenie. Bardzo nieprzyjemne. Nie będziemy już kontaktować się z tą agencją i poinformujemy wszystkich naszych znajomych i przyjaciół o takim oszustwie. Sprawdź program wycieczek z przedstawicielami biur podróży, nie przepłacaj jak my i trzymaj paragony, żeby coś udowodnić.
A cała wycieczka składała się z dwóch świątyń, Morza Martwego i trzech zbyt drogich sklepów, w których spędziliśmy więcej czasu niż zwiedzanie głównych miejsc.
аватар sergeyhandeev
Pierwsza taka recenzja dotyczy Vova Tours, Veter55586. Czy na pewno je masz?
Bardzo profesjonalni faceci! Byliśmy w Egipcie pierwszy raz i z góry wiedzieliśmy, że chcemy odwiedzić Izrael, więc myśleliśmy o cenie z powrotem w Kijowie. Zaczęliśmy przeglądać recenzje i zdecydowaliśmy się na Vova Tours. Tydzień przed wyjazdem wysłali prośbę na swojej stronie VK i zarezerwowali dla nas 4 miejsca w wybranym terminie. Rozmawiałem ze Stepanem. Cena za jeden dzień wynosiła 85 dolarów za osobę. Sama wycieczka jest fajna, morze wrażeń! Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, chociaż autobus przyjechał godzinę przed planowanym terminem (ostrzeżono, że dostaliśmy telefon do naszego pokoju). Również na miejscu nurkowali już w Tiranie. Do czasu, gdy (wrzesień 2014) uruchomiliśmy już wycieczki autokarowe do Kairu, niestety nie mieliśmy czasu na wyjazd - musieliśmy wyjechać)
аватар turs1
Veter55586, to historia, że ​​z powodu swojej łatwowierności i nieuwagi straciłeś pieniądze i teraz obwiniasz za to Vova Tours, chociaż nikt nie zmuszał Cię do zakupu w tej cenie, to był Twój wybór. Na tej wycieczce nie obiecano Wam wycieczki na północ Izraela, ale powiedzieli, że była to wycieczka dwudniowa, turysta powinien wyjaśnić program, jeśli jest zainteresowany. Wtedy zgubiłeś rachunek i nie mogłeś skontaktować się z kierownictwem firmy, aby rozwiązać ten problem. A potem mówisz, że zostałeś oszukany.
аватар Mixgirl
Świetni faceci! Zaoszczędziłem pieniądze i dostałem takie same emocje jak reszta. Z nami do Izraela pojechali ludzie, którzy zapłacili 70 dolarów więcej niż my.
Specjalne podziękowania dla Menama! )))
аватар 02_121986
Właśnie wróciłam z uroku dzisiaj 9 grudnia 2016, skorzystałam z Vova Tours, po prostu byłam wszystkim zachwycona))) Vova jest bardzo wesołą pozytywną osobą, zawsze ma coś do zaoferowania burza i że nurkowanie zostało odwołane zasugerował konen Na początku byłem zdenerwowany, ale zgodziłem się, że jestem po prostu zachwycony, że mamy przewodnika Mahmoud jest po prostu super Nie widziałem takich przewodników, ale bawił przez całą drogę towarzyski wesoły uśmiechnięty podobał nam się tak bardzo, że poprosiliśmy tylko Mahmouda o przewodników i nigdy nie żałowałem))) Ceny też są bajkowe, dobrze zaoszczędziliśmy pieniądze.Polecam Vova Tours i przede wszystkim polecam przewodnika Mahmuda)))))
аватар AnVas70
Styczeń 2022, wycieczka z Vova wycieczki autobusem do piramid z Sharm - horror. Ogrzewanie w autobusie nie działało, na ulicy było +8, w kabinie +15, wszyscy zamarli, zanim dotarliśmy do Kairu. Transfer jest obrzydliwie zorganizowany, towarzyszący bez znajomości języka rosyjskiego (rok już dołącza w Kairze). Przewodnik mówił trochę chaotycznie. Wszyscy biegają, biegają. Szybko powiedział, potem 30-40 minut na niezależne badanie, a potem pobiegł. Szliśmy 40 minut pod piramidą Cheopsa i 10 minut w Herfen. 30 minut na obiad (bufet). Dodatkowe wizyty w sklepach z papirusami i olejami (to wszystko można kupić taniej na Starym Rynku iw aptekach). Za 50 USD może być ok, biorąc pod uwagę, że jest to długa jazda, ale ogólne wrażenie jest średnie.
аватар lilia.baranovsskaja
Polecieliśmy z wycieczkami vova do Kairu, byliśmy w muzeum, popłynęliśmy wzdłuż Nilu, poszliśmy do piramid. Wcale nie wrażenie. Dzień gubi się w pustym, rosyjskojęzycznym przewodniku, nie można rozróżnić, co mówi, na oko jest to samo. Kierownik nie tylko oszukiwał wizami, ale też krzyczał i chciał wyjechać na lotnisko. Nie chodzi o to, że samolot czekał na lotnisku dwie godziny, skoro postanowili nas później przewieźć na lot, odwieźli nas nawet zmęczonych przez godzinę, co najmniej 7 minut do hotelu. Wcale mi się to nie podobało, dzień był zmarnowany…
аватар alinav.yashina
Pojechałem na wycieczkę Kair-Aleksandria z Vova Tours. Straszna organizacja i słaba jakość wycieczki.
Na początku było 2 godziny opóźnienia, w wyniku czego opuściliśmy Sharm El Sheikh o 2 w nocy, więc wszystko inne też poszło.
Dali muzeum godzinę zamiast dwóch. Ale starczyło czasu na restaurację i muzeum papirusu, które okazało się być sklepem. Swoją drogą muzeum jest w ruchu, a część ekspozycji jest zamknięta iw stanie przeprowadzki. Turyści też nie są o tym ostrzegani.
Przewodnik nie opowiadał nic o historii Egiptu, a poproszony o opowiedzenie, zaczął wariować.
Jedzenie w restauracji było okropne, wykonane z plastikowych naczyń, nie restauracja, ale jadłodajnia.
Na piramidach przewodnik nic nie powiedział, ale dał mi 20-minutową przejażdżkę na wielbłądzie, za pieniądze za które turyści jeżdżą przez godzinę.
Nocleg w hotelu zadeklarowanym jako 4 gwiazdki nie jest prawdą - w rzeczywistości chatka unosząca się na wodzie i brudna.
Uważaj, nie idź z tą firmą.
аватар elena20201
Organizacja znakomita, wszystko bardzo mi się podobało, wyraźnie, na czas, bez zbędnej rozmowy. Na początku wycieczki przewodnik Mahmoud udzielił ogólnych informacji o programie, a następnie miał możliwość spania. Wspięliśmy się na górę z beduińskim przewodnikiem Idą, który dobrze mówi po angielsku i rosyjsku, z humorem. Wszyscy wspinali się we własnym tempie, nikogo nie pchali, ale zawsze czekali na całą grupę na postojach.
Pomimo wszystkich trudności, po powrocie do hotelu i rozgrzaniu się, przyszło zrozumienie, że mimo wszystko warto. Wcale nie żałujemy, że dokonaliśmy wspinaczki.
Zdecydowanie polecam zarówno organizatorów, jak i samą wycieczkę.
Wycieczka Vova to świetna firma
odwiedź ich stronę internetową www.vovatours.com/ru
аватар julia731
Wybrałem firmę Vova tours z Internetu https://www.vowasharm.com/ru/
Szybko otrzymałem odpowiedzi na czacie.
Wzięliśmy 4 wycieczki na wycieczkę morską z nurkowaniem, quadami i kolacją, Dahab, Kair autobusem i wszystko poszło świetnie,
z wycieczki do Kairu byli bardzo zadowoleni. To była najlepsza trasa w historii!
Wygodny bus, odebrany z hotelu i przywieziony, pyszny bufet w restauracji nad Nilem. Przewodnik i przewodnik nie spuszczali z nas oczu, żeby nikt się nie zgubił. Naszą grupę nazywano króliczkami, co bardzo pomogło w muzeum narodowym w Kairze, kiedy byliśmy w tyle (jest wiele grup).
Dzięki za zorganizowanie! *****
аватар Natalia-k2
Cudowne wakacje z Vova Tours
Dzień dobry! Odpoczywał w Egipcie w Sharm el-Sheikh. Po długich poszukiwaniach w Internecie firm, które prowadzą wycieczki, postanowiliśmy zatrzymać się w Vova Tours. Zarezerwowałem wycieczki bardzo szybko.
przez WhatsUp +20 100 751 7511
Byliśmy w Izraelu, Jordanii, Luksorze. Wszystko ekspresowo, bez przedpłat itp. Przelew zawsze odbierałem na czas.
Skontaktowaliśmy się z Margaret. Jest mistrzynią swojego rzemiosła, odpowiada bardzo szybko, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze martwi się o swoich turystów
awatara
Odpowiedz na inne pytania dotyczące Szarm el-Szejk
Dodaj zdjęcie
Ładowanie...
Zdjęcie przesłane
×
Wszystkie pytania
ZEA
już