Pytania o Parrotel Beach Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
129 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Wszędzie piszą, że wejście jest płatne, ale cena nie jest podana
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu Radisson Blu Resort 5* w Sharm El Sheikh jest gra bocha? I mnie też interesuje: czy w grocie jest darmowy basen i jacuzzi?
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy po wymeldowaniu się z pokoju można zjeść obiad i kolację w hotelu i na jakich warunkach? Wyjazd o 23-30
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
zjeżdżalnie dla dzieci, place zabaw, no w ogóle wszystko o dzieciach, dziękuję
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto odpoczywał z dziećmi w hotelu RADISSON? Proszę mi powiedzieć, ile dopuszczalnego jedzenia dla dzieci w tym hotelu.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry pytanie kto wie czy w hotelach zastawiają sieci czy nie, rozumiem, że rekiny w Morzu Czerwonym są jak wiewiórki, ale szczerze mówiąc, jak sobie wyobrażam, że trzeba skakać z pontonu, to już drga!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
We wrześniu planujemy wyjazd na wakacje do tego hotelu!Pytań jest kilka: 1. Pokrowce na aparat do robienia zdjęć na wodzie można kupić od razu w Egipcie, po prostu mamy profesjonalny aparat i nie wiem czy będą pasować? 2. Czy jesteś zainteresowany wędkarstwem i snorkelingiem lub nurkowaniem, nurkowaniem, pokazem krokodyli, kolorowym kanionem? co możesz powiedzieć? 3. Pytanie dotyczące żelazka i suszarki do włosów, jak się mają sprawy w tym hotelu?! 4. Biżuteria z korali, czy można ją jakoś sprowadzić na Ukrainę? Dzięki
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Dzień dobry, naprawdę potrzebuję twojej pomocy. Jest kilka pytań dotyczących tego hotelu, a mianowicie: 1. Jaka jest ogólna struktura hotelu? Ile tam jest taktów? Czy na plaży jest bar? Czy można jeść tylko w restauracji głównej? Może są jakieś bary z przekąskami (w pobliżu basenu, plaży)? Czy warto odwiedzać płatne restauracje? 2. Rozumiem, że na terenie nie ma dyskoteki, jak daleko jest dyskoteka od hotelu? Jaka jest opłata za ubezpieczenie? 3. Czy w pokoju minibar jest uzupełniany wodą? 4. Czy w hotelu jest wi-fi, jeśli tak, to gdzie i czy ta usługa jest płatna? 5. Czy w restauracji jest duży wybór słodyczy? Z góry dziękuję, pozdrawiam, Alena
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry, przeczytałam, że w wybranym przez nas hotelu nie ma zjeżdżalni i można na nich pojechać do sąsiedniego hotelu. Czy tak jest? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi :)
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już