Pytania o Xperience Kiroseiz Parkland 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
70 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Kto był ostatnio w hotelu, powiedz mi, jeśli renowacja się skończyła, czy goście nadal mieszkają w hotelu Premier zamiast w Parkland? Gdzie i w jakich pokojach lepiej się zatrzymać? Dzięki.
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry Czy autobus zawozi cię do recepcji, czy dowozi do budynków? Dzięki!
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjeżdżam w połowie maja.Powiedz mi, czy dojście do hotelowych plaż jest męczące, wydaje się, że są daleko od hotelu.Gdzie są bungalowy?Daleko do Naama Bay?to można popływać w Ta zatoka.A jednak koralowa plaża hotelu ma tylko klif lub są też koralowe ogrody, a co z wiatrem na tej plaży?
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kto odpoczywał w Beach Room w tym hotelu (a może był na wycieczce krajoznawczej)? Są jakoś oddzielnie położone od hotelu, mają własną plażę - żeby na piechotę / nigdzie nie chodzić? Gdzie w tym przypadku jedzą - czy jest restauracja?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 50 odpowiedzi
Jakie ubrania i co najważniejsze, poza akcesoriami plażowymi, zabrać ze sobą?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kupiliśmy bilety do tego hotelu.Pokój superior.Czy ktoś był w takim pokoju?Powiedz mi, które budynki itp...no czyli jak to rozumieć.że byliśmy zakwaterowani w tej klasie pokoju, którą my zapłacono za. Dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zaplanowaliśmy grudniowy urlop w Egipcie, wybraliśmy 5 odpowiednich dla mnie hoteli, pojechaliśmy do agencji turystycznej. Okazało się, że wszystkie hotele z listy są u stóp. Kierownik zaproponował mi inne hotele, nie można było przeczytać recenzji. Zatrzymaliśmy się w Experience Parkland Hotel, kierownik powiedział, że jest 500 metrów od morza. Pokrył 50% kosztów (przed potwierdzeniem rezerwacji). Wróciłem do domu i przeczytałem w recenzjach jestem ZSZOKOWANY !!! informacje są inne, gdzie jest druga linia, gdzie jest trzecia, a czas na plażę to 15-20 minut autobusem! Czy tę rezerwację można anulować? Czy to wszystko nie ma opcji?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Przy rezerwacji wycieczki różnica między PROMO a STANDARD wynosi około 8 tysięcy rubli. Czy można na miejscu dopłacić do normalnego pokoju i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jesteśmy parą z dwójką dzieci w wieku 5 i 6 lat, szukamy innych podróżników, byliśmy tu już dwa razy :)
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już