Pytania o Melton Tiran Sharm El Sheikh (otel zakryt) 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
148 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Powiedz mi proszę, jeśli przyjedziesz do hotelu wcześnie rano, o której godzinie założą bransoletkę i czy będzie można skorzystać z systemu all inclusive? Jeśli wymeldowanie się spóźnia, czy bransoletka zostaje odcięta po wymeldowaniu się z pokoju, czy też można korzystać z restauracji i barów? Z góry dziękuję!
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Drodzy doświadczeni turyści, radzicie jak być? Zatrzymaliśmy się w tym hotelu tylko ze względu na obecność fajnej rafy (według porad i opinii jest bardzo piękna). Ale czytając recenzje turystów, coś jest dość przerażające: stosunek do Rosjan (według kolorów bransoletek), słabe jedzenie (w prawie wszystkich recenzjach), system „rezerwacji” leżaków, stolików. Reszta urządziła tam wszystko: rafę, mały ponton, brak klifu, prąd. Kto tam był ostatnio? Czy wszystko jest takie smutne?Jedziemy oczywiście, żeby się nie przejadać, przez morze, albo powiedzieć mi hotel z piękną rafą.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy warto zabrać ze sobą żelazko, czy hotel wydawany jest na życzenie?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
pomóż mi zdecydować, lecimy 12 listopada, nie możemy wybierać między hotelami TIRAN ISLAND HOTEL SHARM 4 (w pobliżu MELIA SINAI) lub SHORES ALOHA 4. Ciekawi mnie, gdzie będzie mniej wiatru, lepsza rafa i gdzie jest lepiej z jedzenie?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Jadę z dzieckiem 13 lat, które nie umie pływać..czy mogę tam kupić kamizelkę pływacką i ile tam będzie kosztować?Dziękuję!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś przebywał w tym hotelu? 1. Czy jest autobus do Naomy lub Starego Miasta? Gdzie najlepiej wziąć taksówkę? Jaka jest cena? 2. Czy w pobliżu jest rynek, rynek lub coś takiego? 3. Czy można wjechać na terytorium Melii Synaj (mojak)? Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 18 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jak morze w tym miejscu w grudniu: prąd, burza, fale, wiatr?
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Jadę do Hotelu Tiran przez Pegasusa (piszą nowy z jednym trzypiętrowym budynkiem) Spojrzałem na satelitę - pomyślałem, że jest tuż przed Rezerwatem NABC, a agencja mówi, że jest w Ras Nazran obok Melii Synaj. Czy ktoś był w najbardziej wysuniętym na północ Hotelu Tiran?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, jedziemy z mężem do hotelu Tiran 4+ w Sharm. Jest kilka recenzji. Prosimy o odpowiedź tych, którzy byli, proszę o dokładniejsze opisanie funkcji hotelu. Jadę do Egiptu 10 razy. Zazwyczaj do wyboru hotelu podchodzę poważnie i długo. I tu - pilna decyzja o wyjeździe na wakacje. Oto i wybierz z tego, co było.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę jechać do tego hotelu. Ale właśnie się otworzył i nie ma żadnych recenzji i prawdziwych zdjęć turystów. Nie chcę przychodzić na plac budowy. Spojrzałem na jego zdjęcie z satelity - wydaje się, że nawet basen nie jest wypełniony, ale może to tylko dno basenu wyłożone jasnymi płytkami i takie wrażenie powstaje. Powiedz mi przynajmniej trochę informacji o rzeczywistej sytuacji w hotelu. Jak tam jest? Czy są dobrze odżywieni? Czy jest siłownia, sauna? Czy plaża naprawdę jest dzielona z Melią Sinai?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już