Pytania o Stella Di Mare Beach Hotel & Spa 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
97 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Będziemy w hotelu w grudniu, obiadokolacja.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jadę z żoną w październiku, według opinii wybrałem ten hotel, oboje jesteśmy sportowcami, jestem z kulturystyki, dużo jem, zadaniem jest relaks, jedzenie i chciałbym odwiedź siłownię! Powiedz mi, jakie jest menu? Jaka jest szerokość dla mięsa? Czy wszystkie paski, które działają na miejscu, są bezpłatne w systemie All? A może trzeba płacić za zamówienia z menu? Kto mógłby mi powiedzieć, co z siłownią i ogólnie, czy jest jakiś program rozrywkowy?
6 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Ostatni raz odpoczywaliśmy w Cleopatra Luxury, dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że w regionie Nabq zawsze jest sztorm. szanse na kąpiel w morzu pojawiały się dopiero po obiedzie, ai tak nie zawsze. stała czerwona flaga. Czy morze jest spokojne na plaży tego hotelu?
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy hotel ma podgrzewane baseny i czy działają zimą i czy są tam dozwolone (do basenów) z dziećmi.Właśnie dotarliśmy do hotelu, w którym podejrzanym było tylko duże jacuzzi, ale z dziećmi było to niemożliwe
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dobry dzień. Miałem zamiar pojechać do tego hotelu w połowie października. Interesują mnie opinie osób, które były tam w takich sprawach: 1. Odpoczynek - tydzień. Różnica w AI i HB wynosi 300 j.u. na osobę. Zwykle - różnica o rząd wielkości mniejsza. Nie przepadam za jedzeniem dużo, ale taka różnica w cenie jest niepokojąca. Czy stosowanie sztucznej inteligencji ma sens? 2. Czytałem, że rafa nie jest zbyt dobra. Prawie nie ma ryb. Czy tak jest?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już