Pytania o Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
89 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Kto ostatnio był w hotelu, proszę o odpowiedź: po wymeldowaniu z pokoju o godzinie 12.00 za późny wyjazd, czy bransoletki są obcięte i czy można korzystać ze wszystkich usług hotelu?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Mimo to zdecydowaliśmy się na niestandardową wycieczkę.12 dni w jednym hotelu, 12 w innym.Jeśli dla jednego hotelu wszystko jest jasne, to są pytania do drugiego (co wskazała).Czytając recenzje, pomyliłem się w system żywnościowy Zainteresowany AL. w voucherach którzy podróżowali w tym systemie. Albo lepiej R-klasa. Morze. Piszą, że często są fale (baseny nie są ciekawe). Cisza. Hotel w całkowitym relaksie wśród emerytów. Nie mam polegajcie na opinii TA. Czekam na Wasze komentarze.
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Witam. Booking.com stwierdza, że ​​„we wszystkich hotelach i pokojach obowiązuje zakaz palenia”. Pytanie: Czy można palić na balkonie pokoju i na plaży? (proszę nie pisać o zagrożeniach związanych z paleniem) Drugie pytanie dotyczy tego, czy można wnieść do hotelu napoje (woda, sok, piwo itp.) kupione w supermarkecie.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powtarzam - nie ma nowych recenzji na temat Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Beach Resort - co jest bardzo dziwne - pod względem szacunków i kosztów - doskonały hotel - ceny są niskie - dlatego przed zakupem bardzo potrzebne są świeże informacje wycieczka (2)
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pomóż mi dowiedzieć się, ile kosztują napoje, herbata, kawa, woda, alkohol? Czy są przekąski między śniadaniem a obiadem, obiadem i kolacją i ile kosztują? dziękować!
13 lat wstecz  •  3 abonent 15 odpowiedzi
Odpoczywaliśmy w SHES cztery lata temu w Renaissance Golden Hotel... A zaraz obok powstawał nowy hotel. Nazw jeszcze nie widzieliśmy. Może ktoś wie? Powiedz mi proszę.
14 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Mamy pokój deluxe. Czy muszę oddać pieniądze w recepcji, aby zamieszkać w pokoju TWIN BED i na drugim piętrze?
16 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już