Pytania o Rehana Sharm Resort Aquapark & ​​Spa 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
235 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
26 lutego z koleżanką jedzie do Rehana 4*. Mam 44 lata. Szukamy dobrej firmy.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Moi drodzy, absolutnie nie planujemy, jedziemy ze znajomymi tylko na tydzień, co polecacie, aprobujecie? chcę ciepła, morza, relaksu. gdzie iść? co jeszcze zobaczyć? w końcu mam Byłem już w Egipcie 7 razy.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
A jeśli tak, ile kosztuje fajka?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi proszę, czy ten hotel jest wart jeden 2? Nie będziesz się nudzić? kiedy immeno? Przed, w trakcie czy po majowych świętach? Dzięki!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
jaka jest różnica między ultra i super all inclusive? co obejmuje i jakiego koloru są bransoletki --- wycieczka z podróży po koralach? dzięki
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Chciałem blisko morza, dobre jedzenie.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jadę do Sharm na przełomie stycznia i lutego. Wybieram między hotelami REHANA SHARM RESORT 4* i SHORES GOLDEN 4*. Chciałbym wiedzieć: 1) czy woda w basenie jest podgrzewana w tym okresie w Reanie i jak ciepłe jest morze? 2) jak dobra jest animacja w Rianie? Czy jest dyskoteka dla młodych ludzi? 3) Czy w pobliżu Riany są pasaże handlowe, targowiska, na których można kupić pamiątki i fajkę wodną? Podróżujemy jako młoda para.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
PROSZĘ MNIE POWIEDZIEĆ W TYM HOTELU Z SYSTEMEM (ALL INCLUSIVE) CZYM WYPEŁNIA MINIBAR W POKOJU?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, jedziemy do tego hotelu w listopadzie. Co oznacza system żywności a la carte? Zjeść raz za darmo, a potem za pieniądze? lub jedz przynajmniej codziennie za darmo tylko bez wychodzenia z ustawionego menu? opis restauracji po włosku restauracja a la carte (set menu - gratis) Restauracja "Fish&chips" a la carte (set menu - gratis) orientalna restauracja a la carte (set menu - bezpłatnie)
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już