Pytania o Dreams Beach Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
226 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Odpoczniemy w Dreams Beach od 07.12.2017 Chciałabym z góry wiedzieć ilu mieszkańców odpocznie, obłożenie hotelu, pogodę i czy dyskoteka będzie działać w hotelu
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam. W jakich terminach w styczniu w hotelu nie ma Arabów? Kiedy są ferie zimowe w 2018 roku w egipskich szkołach? Rok temu, pod koniec stycznia byłem w hotelu, w którym 99 proc. stanowili miejscowi z dziećmi…..
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy w hotelu są soki. Nie jest dostępny w postaci świeżych soków, ale po prostu soki z opakowań, a nie UPI.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 23 odpowiedź
znajomi, chociaż już za późno, żeby coś zmienić, wszystko jest płatne, ale chciałbym poznać opinię tych, którzy odpoczywali we wrześniu 2011. Przeczytałam opinie i przestraszyło mnie, że tam jest brudno, złe jedzenie, za mało leżaków itp. rozwiewa wątpliwości, czy wszystko jest tak źle, jeśli w ogóle możliwość napisania do mnie na e-mail [email protected] dziękuję!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Podróżuję z 10-miesięcznym dzieckiem w połowie października. Chciałabym, żeby mój synek był pełny, bo menu dziecięce przeznaczone jest dla dzieci od 4 roku życia.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry. Proszę powiedz mi, czy można korzystać ze wszystkich restauracji wymarzonej plaży, jeśli pokój jest na wymarzone wakacje? Czy w hotelu jest fajka wodna, czy jest płatna, czy nie? A co z dyskoteką, ile tam zabawy?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Idę spontanicznie sam za tydzień (początek października). Nie chciałbym wejść do hotelu bez młodych ludzi, istnieją obawy, że w związku z początkiem roku szkolnego w hotelu będą tylko osoby starsze. To trochę żenujące, że cena hotelu może zniechęcić wielu chłopaków/dziewczyny w moim wieku. Co polecasz?
14 lat wstecz  •  4 abonent 15 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już