Pytania o Albatros Palace Resort Sharm El Sheikh 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
264 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Proszę powiedz mi) Kiedy zameldujesz się w tym hotelu (na dzisiaj), czy ma sens dać denyuzhka, aby dać najlepszą opcję? Albo wszystko jest jednością, jak to często bywa)
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Odpoczywałam w Egipcie w dniach 8.06-18.06.15 W hotelu Amwaj oyoun @ resort 5* w holu na krześle przed wyjazdem na lotnisko zapomniałam tabletu i wracałam 10 minut później autobusem z ludźmi jadącymi do na lotnisku nie było telefonu 6.30 rano a w holu byli tylko pracownicy, nie było czasu na policję, bo mieliśmy lot o 8.00, a poza tym wszyscy ludzie byli zdenerwowani. zrobione w domu, z wyjątkiem negatywnej recenzji.
9 lat wstecz  •  12 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy mogę zarezerwować sesję zdjęciową?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Naprawdę nam się tam podobało! Proszę, jeśli są lub już są, opublikuj zdjęcia pracowników hotelu - wszyscy są bardzo mili i mili! Specjalne pozdrowienia dla Valida (restauracja ala carte) i Abdula Puszkina (centrum nurkowe) ze Zlaty))) Nic osobistego, tylko mili ludzie, którzy nie zmieniają swojego stosunku do ciebie, gdy zrozumieją, że nic od ciebie nie otrzymają poza przyjemną rozmową)))
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest cena certyfikatu nurkowego?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy ktoś niedługo wybiera się do tego hotelu?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy wielu naszych rodaków odpoczywa w tym hotelu? A turyści z innych krajów wolą zatrzymać się w tym hotelu? Przy okazji, kto jest właścicielem hotelu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedzieć, czy w hotelu jest centrum nurkowe? Ile dzisiaj kosztuje nurkowanie? Ile kosztuje uzyskanie certyfikatu i czy jest sens go zdobyć (odpoczniemy 22 dni).
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już