Pytania o Coral Beach Resort Montazah 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
124 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wakacje z dzieckiem od 2 lat
8 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czytam recenzje o pięknie rafy, ale ze sprzętem do nurkowania ... Ale chcę tylko zobaczyć z maską - czy to zadziała?
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 23 odpowiedź
Chcemy jechać w sierpniu, mówią, że jest gorąco, ale jest tak samo.Proszę o inne dobre i, jeśli to możliwe, niezbyt drogie centrum nurkowe, aby mogli uczyć podstaw i nurkować z nimi w ogóle, nie za bardzo ziemia jak morze jest zainteresowana), ale jeśli jest coś do powiedzenia o hotelu, z przyjemnością usłyszę, chociaż myślę, że wszystko jest lepsze niż Terytorium Krasnodaru (bez obrazy)
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
jak w tym hotelu z: - rafa koralowa (piękna) -terytorium (zielone, duże) -odżywianie - sauna, łaźnia itp. - rozrywka (animacja, dyskoteka)
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Spontanicznie kupiłem wycieczkę, potem ją przeczytałem. że wejście do morza w tym hotelu jest tylko z pontonu. Podróżujemy z 9-latkiem. Powiedz mi, czy w tym hotelu jest jakaś okazja, żeby dziecko popływało w morzu?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Niedługo jadę do sąsiedniego hotelu Tiran, ale nie ma na nim wystarczającej liczby recenzji, może ktoś tutaj powie: 1) Czy minibusy jeżdżą do Naama Bay, czy można tam dojechać tylko taksówką? 2) Ile kosztuje przejazd taksówką do Naam i starego miasta, a ile minibusem? 3) Czy istnieje centrum handlowe lub przynajmniej sklep nie na terenie hotelu, ale w pobliżu? A potem jedziemy z jedzeniem HB i nie ma ochoty przepłacać za wodę w hotelu... Tak, a ja chcę skosztować lokalnych owoców...
14 lat wstecz  •  3 abonent 14 odpowiedzi
Panie i Panowie!! Jak działa all inclusive w Coral Beach Montazah 4*? A potem na niektórych stronach w opisie jest napisane jakoś niewyraźnie ...
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już