Pytania o Concorde El Salam Sport Area 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
75 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Powiedz nam co i jak? Rozumiem, że był zamknięty, nie ma wielu recenzji. Jak ważna jest druga linia? Czego można użyć w pierwszej linii?
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 50 odpowiedzi
W ogóle nie ma recenzji! Że nikt nie był w hotelu w ciągu ostatnich 2 lat?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Przepraszamy za pytanie: cena jest taka sama teraz 8 nocy Concorde Sport lub 7 nocy Island View. Co preferować dla młodych ludzi i lepiej niż morze, brak wiatru.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Ten hotel jest wart swojej ceny! Proszę mi powiedzieć, czy w hotelu jest WI-FI.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry. Proszę zadać mi dwa pytania. 1. Czy w hotelu można pluskać się z małym dzieckiem (3 lata) w morzu? Na brzegu piasek jest zrozumiały, ale do koralowca lub z dzieckiem można chodzić. 2. A co z odżywianiem, znowu dla dziecka. (Planujemy przede wszystkim odpoczynek w celu poprawy stanu zdrowia dziecka, dlatego główne wymagania są „dziecinne”). Dzięki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kupiliśmy wycieczkę do tego hotelu, dziecko potrzebuje piłki nożnej oprócz morza, czytamy w klubie dla dzieci jest szkoła piłkarska !!! Chętnie wysłucham opinii!!! A także buty sportowe do zabrania i własną piłkę lub wystarczającą ilość piłek ???
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Słyszałem, że te hotele poważnie ograniczyły kąpielisko w morzu bojami, w których obecnie nie można pływać. Uwielbiam nurkować godzinami wzdłuż wybrzeża przez kilka hoteli. Czy da się to zrobić w tych hotelach, czy są pracownicy ścigający turystów, jeśli próbują wypłynąć poza teren ogrodzony bojami Dziękuję wszystkim za odpowiedź
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
wejście tylko z pontonu i od razu głębokość - pływam bardzo źle, ale chcę zobaczyć ryby, czy sprzedają kamizelki dmuchane specjalnie dla dorosłych?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, które liczby są najlepsze? czy trzeba na to dawać pieniądze, jeśli tak, to ile?Jedziemy pierwszy raz, więc tak naprawdę nic nie wiemy.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
1-Czy baseny są podgrzewane? Wielu pisze, że bez ogrzewania.2-Jaka jest pogoda w grudniu? 3-Czy w tym hotelu jest silny prąd? 4-Czy jest wielu naszych rodaków?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już