Pytania o SafagaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Safaga
Dzień dobry! Powiedz mi, czy można wziąć wycieczki nie z przewodnika hotelowego? Interisuet, a konkretnie Luksor.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaki jest najlepszy pokój na pobyt w hotelu? Czy są dystrybutory wody pitnej? A może potrzebujesz kupić wodę? Czy warto dostać się do Safagi i co jest tam do zobaczenia? Czy autobus jedzie tam z hotelu i jaki jest koszt? Co można wziąć z wycieczek? Jakie są ich ceny i gdzie najlepiej je dostać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, jadę do Safagi w połowie maja. Do tej pory wybrałem hotel Shams Safaga. Opowiedz nam o infrastrukturze. Jak dostać się z hotelu do miasta Safaga (poziom taryfy minibusem taksówką). Gdzie wymienić pieniądze, czy zmiana na lokalną walutę ma sens, czy też lepiej wybrać $. Gdzie najlepiej kupić pamiątki? Co warto tam kupić? Nigdy nie byłem w Egipcie. Co do wycieczek - jakie są opcje (co ci się podobało, co nie, od kogo to zabrałeś - organizator wycieczek czy na ulicy, poziom cen). Jakie są uliczne biura podróży i które są bezpieczne. Czy warto kupować obuwie ochronne w domu, czy można tam kupić wszystko niedrogo? W tym płetwy. Ogólnie interesuje mnie wszystko, co związane z wakacjami, tk. chodźmy po raz pierwszy.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jakie wycieczki są z tego hotelu? i jeśli to możliwe o cenach. Dziękuję Ci!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź