Pytania o SafagaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Safaga
Piaszczyste wejście, ryby, brak wiatru, dobra animacja, znośne jedzenie i pokój. Slajd jest pożądany. Safaga jako ośrodek, gdzie ceny nie gryzą? 2 dorosłych i dziecko w wieku 5 lat, 10-12 nocy, do 1700 USD.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Mam na voucherze "pokój superior". Czy możesz mi powiedzieć, gdzie znajduje się "pokój superior" w tym hotelu - w dużym budynku, czy w chacie lub bungalowach? Gdzie powinienem zostać umieszczony bez pieniędzy na kuponie? W dużym pudełku? A czy warto zapłacić pieniądze i poprosić o przeniesienie do domku lub bungalowu, gdzie są najlepsze pokoje hotelowe, bliżej morza i z balkonem?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Opis hotelu i obsługa
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
chcemy znaleźć hotel, w którym można w miarę możliwości skorzystać z terapii błotnej
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jest nas 3, którzy potrzebują jednego pokoju, jesteśmy zainteresowani rezerwacją, ceną, telefonem lub adresem e-mail do komunikacji. Mieszkamy w Hurghadzie El Causere. tel. 0100235753 Angelina
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Moje dzieci w wieku 7, 5 i 3 lat po raz pierwszy wyjeżdżają za granicę, co radzisz?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 32 odpowiedź
Powiedz mi, czy musisz wcześniej zarezerwować domek, czy jest to możliwe już na miejscu?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź