Pytania o NuwejbaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nuwejba
Chłopaki, chcę odwiedzić Hilton w Nuweibie, ale czytałem w wielu recenzjach, że kradną pieniądze z pokoi i nie tylko grubo i często!!! kto spotkał się z podobnymi? jak postępować w tej sytuacji? może hotel już się pogorszył od ostatnich dobrych recenzji na jego temat?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
W prawie wszystkich recenzjach wszyscy podziwiają plażę, ale po prostu nie wiem, czy w tym hotelu są korale i czy można zobaczyć ryby w morzu?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, ze zdjęć hotelu widziałem, że w pokoju jest żelazko i deska do prasowania?Czy to prawda? A może powinienem nadal brać żelazko (jest zbyt niechętne, aby brać za dużo)?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ale jak się teraz mają sprawy z rekinami? A może rekiny żywią się głównie ludźmi w samym Sharm? Osoby, które niedawno były w tym hotelu, rezygnują z subskrypcji - jedziemy tam wielokrotnie pod koniec października?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcemy odpocząć w Dahab, Nuweibie lub Tabie. Problem w tym, że lata tylko Pegasus, a w okolicy nie ma wielu hoteli. Problem z wyborem hotelu. Strony nie są zainteresowane, najważniejsze jest morze (piasek + korale), pożądane jest również, aby wieczorem spacerować po hotelu, gdzie było
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
od której godziny zaczyna działać system all inclusive, inaczej poznałem infa, że ​​od 10.30 =(
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy w tym hotelu odbywają się animacje i wieczorne pokazy? Czy na plaży jest toaleta/kabiny?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Do regionu Nuweiba chcemy jechać pod koniec września!Jak tam plaża i koralowce!
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź