Pytania o Serenity Makadi Beach 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
169 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czytam chitab i w żaden sposób nie rozumiem - plaża z piaskiem.. czy można tam pływać z dziećmi na płytkiej wodzie?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Lubimy pływać cały dzień w morskiej wodzie bez fal, nie lubimy hałaśliwych towarzystw rodaków, czy byłaby możliwość robienia zakupów w inny sposób, jak tam, tylko w Hurghadzie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Uwielbiamy pływać w morskiej wodzie bez fal.Kup prezenty dla bliskich w sklepach
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Różnica w rodzaju zakwaterowania w Serenity to 100$, jaka jest różnica między standardem a erą Sportu, jakie są wady w sporcie?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Kto ostatnio był w tym hotelu, proszę mi powiedzieć, czy park wodny był otwarty? Czy w przypadku otwarcia jest bezpłatny dla gości hotelowych? A o osiedlu: pokoje standardowe zlokalizowane w Strefie Sportowej. Jak wygląda ten obszar sportowy: czy są to tylko kabiny, czy mają też punkty gastronomiczne + basen, czy jest to tylko część dzienna?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś może wiedzieć, czy w hotelu jest wypożyczalnia wózków dziecięcych? Kto niedawno odpoczywał w hotelu z dzieckiem, napisz chociaż krótki opis swoich wakacji, na co zwrócić uwagę, co lepiej zabrać ze sobą… Moja córka (1.10 miesiąca) i ja pierwszy raz odpoczywamy razem, 30 maja dojeżdżamy do hotelu, jakie są warunki dla dziecka? przygotować się.. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!!!
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy można jechać do tego hotelu z 4-letnim dzieckiem?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czytałem w recenzjach, że zaczęli go budować.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już