Pytania o Jaz Makadi Oasis Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
28 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Chcemy podróżować z 3-latkiem. Czy dziecko będzie mogło pływać w morzu z brzegu? Żywność dietetyczna, pakowane soki, jogurty? Kto był ostatnio proszę powiedz
7 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę! Czy w tym hotelu są pokoje rodzinne? A gdzie lepiej osiedlić się z dziećmi (dzieci w wieku 10 i 11 lat).
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy w tym hotelu są zjeżdżalnie dla dzieci, a może w innym hotelu? Opowiedz nam więcej
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Mój mąż i ja podróżujemy w listopadzie. Pierwszy raz w Oasis. Czy możesz mi powiedzieć, w jakiej kolejności są rozmieszczone budynki wokół dużego basenu? Np. który numer budynku jest najbliżej dyskoteki i baru? I jeszcze jedno delikatne pytanie: jak poprosić na recepcji o lepszy numer?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nie chciałbym mieszkać w pobliżu dyskoteki lub baru. Miło, jeśli nie bardzo głośno, ale też nie na podwórku. Czy możesz mi powiedzieć, które pokoje „wyglądają” na basen? Dzięki za odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy podróżować z dziećmi w wieku 4 i 5 lat. Dzieci wymagają zjeżdżalni, ale nie znalazłem tego w opisie. Powiedz mi, czy w jakimś hotelu Madinata jest przynajmniej jedna zjeżdżalnia wodna?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Sądząc po opiniach, w jednym hotelu jest lepszy, w innym. Chociaż każdy pisze inaczej. Cena jest prawie taka sama. Czy możesz mi powiedzieć, który z tych hoteli jest najlepszy? Planujemy odpoczywać razem, para, bez dzieci, 35 i 40 lat, grudzień lub styczeń.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już