Pytania o KairWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kair
EgiptKair
Błagam, powiedz mi chociaż jakiś praktyczny sposób na ochronę się przed źle wychowanymi pasożytami? Widziałem na youtube wiele filmów, na których bez pozwolenia wpycha się papirus w twarze lub torby gości, ignorując ich, a La shukran nie pomaga. Co zrobić, zatrudnić ochroniarza, założyć sprzęt ochronny, co?
3 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
EgiptKair
Cześć! Jestem obywatelką Ukrainy, zamierzam poślubić Egipcjanina z Kairu. Po ślubie zamieszkam w Egipcie. Ponieważ mój przyszły małżonek chce sformalizować małżeństwo, podaj mi listę zaświadczeń i dokumentów, które będę musiała dostarczyć, aby zarejestrować małżeństwo. Powiedz mi też, czy mogę zawrzeć oficjalne małżeństwo podczas pobytu w Egipcie na wizie turystycznej. Muszę jechać za miesiąc, ale jeszcze nie zdecydowałem, jak (((( Z góry dziękuję za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  12 subskrybenci 20 odpowiedzi
EgiptKair
Witam proszę o 44 jakie ubrania nosi się w Egipcie w październiku i co trzeba zabrać na wycieczkę, jadę do Egiptu pierwszy raz...
15 lat wstecz  •  13 subskrybenci 20 odpowiedzi
EgiptKair
Kto był w Kairze, proszę o odpowiedź. Wyglądały ceny, od 70 dolarów wzwyż. I jeszcze jedno pytanie - czy naprawdę istnieją ograniczenia w hotelach w Kairze dla obcokrajowców na pobyt w tym samym pokoju z Egipcjanami? Jeśli ostatni zarezerwowany pokój jest dokładnie taki sam jak ja
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź