Pytania o Pharaoh Azur Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
69 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
W ogóle nie ma najnowszych recenzji. Cena podoba się na kolejne loty. Kto może mi opowiedzieć o tym hotelu? To żenujące, że nawet Tia jest droższa)) Dziękuję!
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pegasus zaleca te trzy opcje. Co wybrać dla mamy i córki w wieku 5 lat? Dzięki za odpowiedzi)
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, jadę w połowie kwietnia do hotelu Sonesta Pharaoh 5* Proszę powiedz mi, że ktoś zamienił pokój ze standardu na bungalow i ile to kosztuje??? Z góry wielkie dzięki dla wszystkich!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Dzień dobry! Nazywam się Solony Denis i Peremibida Irina, jesteśmy nowożeńcami i jedziemy do Twojego hotelu, aby świętować nasze wakacje. Zarezerwowaliśmy pokój w Państwa hotelu w dniach 10.09-17.09.2014 DBLseaview/poolview .Czytamy w opiniach, że hotel zapewnia komplement dla nowożeńców, chcielibyśmy również uzyskać wrażenia z hotelu, wypoczynku i kraju. Sprawdź nasze dane w swojej bazie Solonyi Denys/Peremybida Iryna
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy to dwa pokoje czy jeden? Dzięki.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Czy w hotelu jest wi-fi, ile to kosztuje? Czy jest kafejka internetowa?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Istnieje możliwość zakupu zestawów do piaskowania dla dzieci, ile to kosztuje i czy w pokoju jest nocnik dziecięcy? Dzięki.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Doradź, który hotel lepiej wybrać na rodzinne wakacje z dzieckiem w wieku 2 lat?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Kupiłem bilet, nie musiałem wybierać - termin wakacji. Czytam recenzje i jestem po prostu w szoku. Moja córka ma 7 lat, czy może teraz pływać, jak rozumiem, basen dla dzieci bez ogrzewania, bez zjeżdżalni?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Kto był jesienią 2011 roku w Soneste, proszę o odpowiedź, czy było wielu Arabów na wakacjach? Odpoczywaliśmy w lipcu 2011 roku z powodu napływu Arabów był to tylko koszmar!!! Wakacje były zrujnowane! wcześniej wielokrotnie odpoczywałem w Soneste i byłem bardzo zadowolony.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już