Pytania o Titanic Beach Spa & Aqua Park 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
132 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Witam! Jedziemy na Titanica 18,01,12.Czytam opinie...śmieszne i inne)) no cóż, jedziemy z pozytywem....jedyne pytania to koniec stycznia czy zginiemy? )) i nadal nie jest jasne, w tym Czy w hotelu nie ma szlafroków i kapci? nosić ze sobą? opowiedz pliz o wycieczkach, gdzie jechać, dokąd jechać
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 50 odpowiedzi
Jaka jest różnica między numerem femoli a numerem standardowym?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, ile kosztują maski dla dzieci, płetwy, zestawy do piasku, kapcie na korale - cena minimalna - cóż, naprawdę nie chcę tego ciągnąć ....
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W czerwcu jedziemy z dwójką dzieci w wieku 3 i 10 lat.W zasadzie wszystko pasuje. Martwimy się, że dzieci nie będą mogły pływać przy brzegu.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam! Po raz pierwszy lecimy do tego hotelu w ten weekend ... Powiedz mi, ile litrów alkoholu mogę wwieźć do Egiptu??? A którą restaurację lepiej wybrać, gdzie menu jest bardziej zróżnicowane?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 54 odpowiedź
Jadę z dzieckiem 3,8 g w czerwcu, czytam opinie, że morze jest trochę niżej podczas odpływu. Czy możesz mi powiedzieć, czy przypływ jest zawsze niski lub o określonej porze dnia? A umiesz pływać wieczorem? o której godzinie zamykana jest plaża?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kto przyjechał z Egiptu, powiedz mi jak jest, lecimy za dwa dni z małym dzieckiem do Hurghady, nie wiemy co robić????
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ile kosztuje pobyt przez 7 dni
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu są teraz bransoletki? Znajomy odpoczywał dwa lata temu, nie było bransoletek. To ważne, z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już