Pytania o Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
134 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czytałem gdzieś, że wszystkie pokoje na pierwszym piętrze są stare, drugie i trzecie są jasne i nowe. Czy tak jest? Być może jest jakaś różnica między budynkami a piętrami. Pokój był zarezerwowany przez łóżko piętrowe. Myślę, że tutaj, gdzie po przyjeździe prosi o jasny i nowy pokój. Z góry dziękuję za wycieczkę.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Pierwsze pytanie :) Który wybrać - SUNRISE GARDEN BEACH RESORT 5* czy SUNRISE MAMLOUK SENTIDO PALACE RESORT & SPA 5*?? I drugie pytanie :) Oprócz ANEX TOUR, którzy touroperatorzy współpracują z tymi hotelami????
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Jedziemy do tego hotelu w październiku, proszę mi powiedzieć, które budynki znajdują się między morzem a restauracją?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Szanowni Państwo, proszę powiedz mi, który hotel jest lepszy na odpoczynek: Sunris Garden Beach Resort 5 bkb Sunris Mamlqk Beach 5. Mój mąż i ja jedziemy na początku września. Przez 10 dni Zainteresowany animacją i jedzeniem Jak duży jest teren Co trzeba wiedzieć w tym hotelu. Błagam, proszę powiedz mi?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pomóż mi wybrać hotel. Mój chłopak i ja wybieramy się w podróż w połowie października. Chciałbym wygodną plażę, wysokiej jakości jedzenie, morze jest w pobliżu, aby nie było super młodzieńczo, ale spokojniej, ale nadal nie z emerytami)))))))) Więcej biorąc pod uwagę Hurghadę. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ja i moja dziewczyna i dwoje dzieci w wieku 6 i 7 lat wybieramy hotel ze zjeżdżalniami) więc nie możemy się zdecydować, który jest lepszy: Sunrise Mamlouk Palace Resort 5* czy Sunrise Garden Beach 5*?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
mówić o wakacjach
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Jedziemy do 18.02.2012 nie wiemy jaki hotel wybrać Mameluk czy Garden. Kto tam był, proszę powiedz mi. Mówią, że jakieś 4*, a niektóre 5*. A jakie bransoletki noszą? Słyszałeś o żółtych VIP-ach? Wyjaśnij proszę.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Może warto zabrać ze sobą rakiety?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już