Pytania o Sentido Mamlouk Palace Resort 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
126 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jakie są warunki odwiedzania restauracji ala-carte? Gdzieś przeczytałem recenzję, że tylko dodatek jest za darmo, resztę zapłać!??? Wycieczka mówi „wybierz typ żywności AL”
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
byli w tym hotelu 3 lata temu. Zachwyt nie miał granic, dlatego nie zwracali uwagi na to, że to SENTIDO Mameluk, a nie Sunrise. Czy naprawdę wszystko jest takie złe: zarówno jedzenie, jak i obsługa.Późne wymeldowanie, czy naprawdę nie pozwolą ci zjeść i zostać w pokoju do wieczora?
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, w której restauracji lub barze możesz wypić szampana
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
wypoczynek
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Wcześniej z systemem UltraOl obecność była bezpłatna, jak jest teraz i jaka jest opłata?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy w restauracji są krzesełka dla dzieci? łóżeczko w pokoju? ile zjeżdżalni wodnych?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Naprawdę lubię się bawić
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry Czy można zjeść w Holiday na zmianę mieszkając w Mameluku? Dzięki
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pozdrowienia! W tym hotelu co wieczór odbywa się dyskoteka dla dzieci. W tej dyskotece grane są piosenki dla dzieci w języku niemieckim. Wczoraj przyjechaliśmy z tego hotelu, a dziecko już torturowało mnie prośbami o włączenie tych piosenek. Znalazłem jedną piosenkę, ale reszta... Klub dla dzieci na terenie sąsiedniego Garden Hotelu sprzedawał płyty z tymi piosenkami. Chciał kupić. ale zgubiłem się i zapomniałem :-( Byłbym bardzo wdzięczny komuś, kto poda linki do tych piosenek lub po prostu powie, jak się nazywają po niemiecku. Cóż, jeśli ktoś ma płytę, to będzie to najfajniejsza opcja !!! Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już