Pytania o Moreno Horizon Spa & Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
110 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
kupujemy bilety na 3 stycznia 2013, mówią, że w tym roku był jeszcze przyzwoity hotel, a w tym roku są tylko solidne minusy. Czy tak jest?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wybrałem hotel, ale nie mogę się zdecydować na pokój. Powiedz mi, jaka jest różnica między pokojem standardowym a pokojem ekonomicznym i dlaczego pokój ekonomiczny jest droższy niż 300
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć, jadę z mamą i córeczką 1,5 roku do tego hotelu. Czytam dużo złych opinii, panowie na plaży, wieczorem komary, pluskwy, mrówki, karaluchy w pokojach, kiepskie jedzenie, dzieci nie mają tam w ogóle nic do jedzenia. Znajomi doradzili, byli tam rok temu, ale teraz zmienił się właściciel i hotel zamienił się w hostel - piszą. Co robić? Jestem zdesperowana. Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za przeszkadzanie.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Polecane przez znajomych, ale teraz czytam tyle negatywnych recenzji. przynajmniej nie idź.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam wszystkich! W niedalekiej przyszłości lecimy do tego hotelu. Czytam dużo recenzji, wszyscy mają polarne opinie, owsianka w głowie z tego wszystkiego. Mój agent poleca ten hotel na niedrogie wakacje z dzieckiem. Ekscytujące pytania: 1. Czy zakończono budowę aquacentrum w hotelu? 2. Żywe stworzenia (jak jaszczurki) spotykają się tylko na pierwszym piętrze, czy gdziekolwiek (ich żona bardzo się ich boi)? 3. Czy warto wybrać ten hotel na pobyt z dzieckiem w wieku 3 lat, czy warto dopłacić 180 j.u. i polecieć do SUNRISE GARDEN BEACH 5 *****? Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
Wybieramy hotel. Kto był w grudniu w tym hotelu, proszę podziel się swoją opinią na temat tego hotelu. Jest wiele negatywnych recenzji, ale też wiele dobrych, więc jest to kompletnie niezrozumiałe.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Czy to daleko w głąb morza? Czy obok hotelu jest budowa? Czy zapewniona jest woda pitna? Czy na plaży jest toaleta, bar?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto był w hotelu, napisz jaka numeracja jest na drugim piętrze z widokiem na basen lub terytorium, a konkretnie numer pokoju.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto odpoczywał na Grand Azur, proszę napisać jaka plaża jest w hotelu (piasek czy kamyki?), jakie wejście do morza, czy są rafy koralowe, czy jest ponton?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już