Pytania o Bellagio Beach Resort & Spa 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
133 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Chciałbym poznać szczegółowe informacje o hotelu od osób, które już w nim były. Jaki personel, co jest w pobliżu i czy można dostać lepsze miejsce na prezent?
5 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Podróżujemy z córką i synem (5 lat), który pokój lepiej wybrać?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, kto właśnie przyjechał i hotele Sunrise Festival Riviera Resort 5 * lub Panorama Bungalows Resort Hurgada 4 *. Pomiędzy tymi hotelami budowany jest hotel Mirage Aqua Park & ​​SPA 5. Otwarcie hotelu zaplanowano na 20.09.14. Kupiliśmy już vouchery do tego hotelu, ale nie ma normalnych informacji w jakim jest stanie ... Może widzieliście i w jakim stopniu jest to "wykończenie"? Czy możesz zrezygnować z subskrypcji lub przesłać kilka zdjęć? Abyśmy wiedzieli, na co się przygotowujemy) Dziękuję)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Mogę powtórzyć (tylko nie znalazłam) czy w pokojach są kosmetyki - papier toaletowy, żel d/w itp., czy trzeba własne, a co jest w pokojach - czajnik, kubek. .. dzięki
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jadę z dzieckiem, 6 lat, z recenzji i opisów nie rozumiem, co to za plaża. jeśli nie ma laguny, jak dziecko może pływać z pontonu? albo jak? w Egipcie po raz drugi, ale poprzedni hotel miał lagunę na plaży.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedz mi, że we wrześniu jedziemy do tego hotelu na relaks (lub inny jeszcze nie został ustalony), czy jest sens zabierać ze sobą wędkę, naprawdę chcę złowić rybę w morzu : ), jak rozumiem, można go złapać z molo. Może ktoś widział ich złapanych, a nie tam złapanych? Dzięki za odpowiedzi .
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Kto ostatnio odpoczywał w tym hotelu, jakie są twoje wrażenia?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Biuro podróży ostrzegło, że w panoramicznych bungalowach hurgada obowiązuje zakaz wstępu do restauracji w „plażowych ubraniach i butach”. Dlaczego nie zabierzesz ze sobą butów osobno, aby wyjść na posiłek? Czy będą pasować otwarte sandały sportowe? Dziękuję za odpowiedź.
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już