Pytania o Palm Beach Resort 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
128 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czytałem, że turystów zabiera się do łaźni tureckiej w jakimś centrum handlowym. Czy możesz mi powiedzieć, który i gdzie się znajduje?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Spotykam sprzeczne informacje na różnych stronach o kortach tenisowych. Gdzieś jest napisane, że zarówno korty, jak i sprzęt (rakiety i piłki) są darmowe, gdzieś - że korty są darmowe, ale za wypożyczenie sprzętu trzeba zapłacić. Gdzieś - żeby wszystko było płatne) Powiedz mi, kto tego używał, gdzie jest prawda?) A jeśli jest płatny - to ile to kosztuje. A także jak realistycznie jest tam grać: obecność / brak wolnej przestrzeni, jakość samego kortu itp. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi)
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Które pokoje są lepsze w budynku czy w bungalowie? A które pokoje są bliżej morza i basenu? Może są jakieś inne przydatne informacje. W sumie jestem zainteresowany. Dziękuję wszystkim, którzy nie są zbyt leniwi, aby napisać odpowiedź! Odpowiedź
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jedziemy z pięcioletnim dzieckiem....a teraz boimy się morza, jaka jest sytuacja i czy w hotelu jest jakaś panika?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, jesienią razem z mężem odpoczniemy w tym hotelu. Na mapie ten hotel jest ostatnim z lotniska. Powiedz mi, czy w pobliżu hotelu jest rozrywka, czy lepiej pojechać do centrum miasta? Jeśli pójdziesz, powiedz mi ile kosztuje taksówka?
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już