Pytania o MinaMark Beach Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
96 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Polecono mi kupić bilety do Egiptu. Na polecenie biura podróży spojrzałem na zdjęcie i opis 4-gwiazdkowego hotelu MinaMark Beach Resort. Opis przekupiony: piaszczysta prywatna plaża, specjalne buty nie są wymagane, położona w centrum Hurghady. Zarezerwowałem wycieczkę. Dał 2700 $ za 3 osoby dorosłe i jedną 13-latkę. I dopiero potem zacząłem dokładnie studiować recenzje. I bałem się (((mam panikę ((( Boją się złego odżywiania i zatruć, boją się fragmentów cegieł, kamieni itp. przy wejściu do wody, boją się zadomowić w hotelu w pokojach (opisywane są jako przerażające, małe, słabo oświetlone i trochę rodzaj rur za oknem lub hałas, który nie ustaje ani na minutę) To będzie mój pierwszy raz w Egipcie. Wcześniej odpoczywali tylko w Polsce i Bułgarii. I na południowym wybrzeżu. uspokój mnie proszę
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
pierwszy raz wylatujemy 4 grudnia Czy można w tym czasie pływać w morzu? nie zimno?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjeżdżam pod koniec września.Proszę powiedzieć jakie ubrania zabrać, gdzie lepiej zapisać się na wycieczki, ile dać „napiwku” za pokój z dobrym widokiem?Jeśli all inclusive, czy Muszę zjeść gdzie indziej? zabrać ze sobą??????????
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, w tym sezonie który z hoteli wybrać dla firmy młodzieżowej, aby cena i jakość odpowiadały.
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, jakie jest wejście do morza (hotel Minamark), czy potrzebujesz specjalnych butów, możesz je kupić na miejscu.Jeśli chodzi o plażę, czy muszę wcześnie rano zabierać leżaki w cieniu?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już