Pytania o Mercure Hurghada 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
203 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
O ile czujniejsza stała się policja od 14 lipca? Podróżuję z dzieckiem i krewni są zszokowani, gdy zdecydowały się na to dwie kobiety. (Wycieczka została kupiona wcześniej, nie chcę tracić pieniędzy)
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, który budynek jest lepszy i które piętro? A jaki numer zapytać od razu w recepcji? Zainteresowany również tym, jak rozwiązano problem w tym hotelu, aby zmienić pokój, jeśli coś ci się nie podoba. Jedziemy od 5 do 14 grudnia 2016. Jaka jest pogoda o tej porze? Jakie ubrania zabrać? Jak to jest z wieczorem, rozrywką, czy radą gdzie iść, co zobaczyć. Dzięki za wszystkie rady!
7 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Całkowita powierzchnia hotelu to 400 000 mkw.?? czy to nie literówka?
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto ostatnio był w tym hotelu proszę o odpowiedź na następujące pytania: 1. Jakość kuchni dziecięcej, czy są makarony, zupy i płatki zbożowe? 2. Jaki jest stan kanalizacji, klimatyzacji i łóżek? Czy animacja dla dzieci jest dobra?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w hotelu można wypożyczyć wózek dziecięcy? Jeśli tak, ile to kosztuje?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Przeczytałem o koncepcji hotelu na lato 2013 roku i byłem przerażony: Zakaz palenia w pokoju. Czy ktoś wie o tym problemie? Z poważaniem Teresa (niepaląca pani)
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już