Pytania o Golden 5 Diamond Resort 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
61 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Jaki jest czas trwania wycieczki (przynajmniej) do Utopii? Czy można zaryzykować z dzieckiem w wieku 2 lat? A może dziecko się tam zmęczy i jego obecność będzie zupełnie nie na miejscu?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 27 odpowiedzi
Wyjeżdżamy na wakacje z dziećmi 11 i 5 lat. Stoimy przed wyborem - Golden 5: Sapphire, Topaz, Paradise? Powiedzieć! Doradzaj, dziel się wrażeniami! Dzięki!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 22 odpowiedź
Dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku 11 i 3 lat, co zrobić z biletem? Płacisz dodatkowo za dziecko za wyżywienie, dodatkowy pobyt, dodatkowe łóżko, czyli jak to się robi? Jaka jest pogoda w drugiej połowie stycznia? Powiedz mi proszę!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, jeśli ktoś zgubił bransoletki, może zdjął. Przeczytałem na stronie Pegasusa, że ​​za stratę jest kara grzywny. Czy to prawda? A czy odbierają dokładnie o godzinie 12 w dniu wyjazdu? Z góry dzięki za odpowiedź.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy wszystkie pokoje w tym hotelu mają przynajmniej małe balkony? Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ palimy, a wyjście na zewnątrz może być bardzo niewygodne. Ostatnim razem w dobrym hotelu trafiliśmy do takiego pokoju, nie spodziewaliśmy się, że w pierwszej piątce są pokoje bez balkonów - okazuje się, że wszystko dzieje się w Egipcie :)
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżam na wakacje 18. Mamy dwoje dzieci: 5 i 10 lat
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, ile pieniędzy musisz ze sobą zabrać? Oczywiste jest, że im więcej, tym lepiej. Ale jednak
15 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
Sądząc po opiniach w tym hotelu, w pokojach panuje specyficzna dewastacja, albo nie ma wody, albo muszla klozetowa jest wyżłobiona, albo gniazdka zakręcone, albo nie ma światła. euforia od zeszłego roku do dziś.Za co jej się tam podobało!
15 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już