Pytania o Hawaii Riviera Resort & Aqua Park 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
285 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Witam, powiedz mi, że na terenie tego hotelu są zjeżdżalnie? lub tylko w sąsiednich
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
robię wyciskanie na ławce
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Po raz pierwszy podróżuję sam. Trochę straszne. Szukam firmy, krewni dali mi wakacje na urodziny. Tam będę obchodzić urodziny.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy woda dla niemowląt jest dostępna na miejscu? Czy na życzenie dostępne jest menu dla dzieci? Interesują Cię produkty mleczne? A może za wcześnie na odpoczynek z takimi dziećmi? Dziękuję bardzo!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto przyleciał o 5 rano z UTair, czym się karmią? Czy można pozostać głodnym do 12 dni, czy muszę coś ze sobą zabrać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Kto mi wytłumaczy, lecimy 30 sierpnia o 5 rano do Hurghady, z powrotem o 9 wieczorem. Powiedziano nam, że mamy 10 nocy i 11 dni, więc nie będę liczyć jednego dnia. Jak to jest rozpatrywane?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam wszystkich!Pierwszy raz odpoczywamy,postanowiliśmy zostać w Egipcie.Mam bardzo duże wątpliwości co do pogody.Powiedz mi gdzie jest lepiej?Hurghada?Albo urok?No,jest dużo gryzących ryb w uroku. Z góry dziękuję)
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy baseny są podgrzewane w styczniu????? Ile tu tego jest? Czy są młodzi ludzie? Czy wieczory są nudne? AllInclusive do której godziny?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jedziemy z przyjaciółmi (24-28 lat) do tego hotelu 19 listopada, z przyjemnością Cię zobaczymy! Jesteśmy z Ukrainy.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
A ile to kosztuje 1 godzinę?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już