Pytania o Aladdin Beach Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
103 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Dzień dobry, czy Dessole Aladdin Beach Resort ma rafę? Jakieś korale? Rozumiem, że Hurghada i Sharm to „niebo i ziemia” Nie pierwszy raz w Egipcie, ale jadę do tego hotelu po raz pierwszy. Porównuję hotele z Titanicem (druga linia). Osobno będę wdzięczny, jeśli powiesz nam o animacji dla dzieci i pracy klubu dziecięcego (oba hotele). Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Po raz pierwszy jadę do Egiptu, nigdy w życiu nie byłem za granicą. Podróżuję też z 4-latkiem. i naprawde nie chcialbym sie przeliczyc... Wybralam hotel na dluzszy czas i konsultowalam sie z bardziej doswiadczonymi turystami. i prawie zdecydowałem się na Aladyna, ale potem znalazłem recenzję od matki z małym dzieckiem, w której poinformowano, że na terenie hotelu jest wiele kotów zarażonych grzybicą. Nie rozumiem, jaka to prawda, ale nie chcę przenosić infekcji z morza na moje dziecko! proszę powiedz mi, czy ktoś był tam ostatnio i może opowiedzieć o sytuacji lub doradzić inny akceptowalny hotel bez takich problemów! z góry dziękuję!!!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
W Egipcie trwają operacje wojskowe. Czy wpłyną na kurorty Egiptu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Za tydzień przylecę do tego hotelu z dzieckiem w wieku 1,4 lat. Lecę z koleżanką i jej dzieckiem, więc nie ma mowy o przewiezieniu kilku walizek, w związku z tym pojawiło się pytanie: czy w pobliżu hotelu można kupić chociaż pieluchy i wodę dla dzieci?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Pierwszy raz jedziemy z dzieckiem, chciałbym pokój jak najmniej głośny, ale z dobrym widokiem. Bardzo zaniepokojony obecnością menu dla dzieci.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Biuro podróży poleciło ten hotel.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
To ważne, bo nie chce się dźwigać dodatkowego ciężaru.. a trzeba się tyle upchnąć do walizki, a potem jest też suszarka do włosów.. żelazko.. rzeczy nieporęczne, które chciałabym zobaczyć w hotelu Pokój)))
15 lat wstecz  •  12 subskrybenci 17 odpowiedzi
Który hotel jest lepszy Aladin czy Alibaba? jaka jest między nimi różnica? jaka animacja w tych hotelach, jak działają bary? od której godziny do której wylewa się na Wszystkich? jaką plażę mają te hotele? Cóż, jeśli to możliwe, chciałbym uzyskać więcej informacji na ich temat.A które hotele Twoim zdaniem z 4k mogą dać im przewagę na starcie?
15 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już