Pytania o Albatros Dana Beach Resort 5*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
153 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Witam! Do Dany jedziemy w połowie stycznia. Przyjazd BARDZO późno (w nocy) i wyjazd BARDZO późno (wieczorem). Jaki jest najlepszy sposób radzenia sobie z tą sytuacją? Czy w recepcji można uzgodnić po przyjeździe wymianę utraconego podczas zameldowania obiadu-obiadu na ten sam, ale pod koniec wymeldowania i czy za to zapłacić? Albo dać bakszysz? Słyszałeś, że jest oficjalna opłata - na przykład 25 USD? I druga część pytania. Słyszałem, że koralowców nie ma. Planujemy pływać łódką i spacerować wzdłuż wybrzeża na snorkeling. Gdzie doradzasz? Oczywiście, żeby nie zostać zabranym do legowiska rekina z rozrzuconymi tuszami baranów (w postaci turysty Rousseau) na karmienie.
13 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Witam! Bardzo interesuje mnie kwestia bezpieczeństwa podczas wycieczek. Do Egiptu jadę pierwszy raz i słyszałem niezbyt osobiste opinie, że lepiej nie wychodzić poza hotel. A ja naprawdę chcę jeździć na skuterach, konno i łowić ryby, a jest to możliwe tylko po opuszczeniu terytorium. Podziel się swoją opinią i doświadczeniem, czy warto jechać i tak, gdzie lepiej zarezerwować te wycieczki i zajęcia. Proszę o potwierdzenie lub odrzucenie moich wątpliwości! Wielkie dzięki!
14 lat wstecz  •  14 subskrybenci 18 odpowiedzi
Hej! Podziel się wrażeniami z tej wycieczki, czy naprawdę możesz zobaczyć delfiny i popływać z nimi? Jak widać na zdjęciach? A potem mam negatywne wrażenia z podobnej wycieczki w Portugalii: po 4-5 godzinach, podczas których oraliśmy ocean, nie widząc ani jednego delfina, wróciliśmy z powrotem i powiedziano nam, że delfiny dzisiaj nie są w nastroju , mogę powiedzieć, że pieniądze zostały zmarnowane.
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już