Pytania o Albatros Aqua Park Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
87 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Osoby, które były w tym hotelu, proszę o pomoc! Powiedz mi, czy jest tam żelazko, czy musisz je wyciągnąć z domu? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie, jak możesz wykorzystać terytoria wszystkich pięciu hoteli? Na przykład, jeśli mieszkasz w ogrodzie plażowym (2 linie), czy można jeździć na zjeżdżalniach i pływać w basenach plażowych albatrosów i pałacu albatrosów (1 linia)? I odwrotnie, czy można przyjść do ogrodu, aby popływać i opalać się przed plagą albatrosów? Może jest różnica w bransoletkach. A jeśli ktoś jeszcze wie o restauracjach, to czy można jeść tylko we własnej, czy w całej sieci? Dzięki.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A może musisz go zabrać ze sobą?
13 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
wybór hotelu
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chłopaki, no kto już był, czy są jakieś szampony - żele w łazience? Dzięki
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy ten hotel ma dla nich automaty telefoniczne i karty? lub powiedz mi, z którego połączenia lepiej skorzystać?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, jaki jest stosunek funtów do $ czytaj recenzje o wycieczkach wszędzie ceny są w funtach, jaki jest najlepszy sposób na zapłatę?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Planujemy zabrać bilety do „Beach Albatros Garden 4*”, proszę powiedzieć, który z aquaparku Albatross i czy każdy może z niego korzystać za darmo?
15 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już