Pytania o Ali Baba Palace 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
165 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Witam. Ile kosztuje masaż w Hurghadzie w Ali Baba Palace?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Hej! Na pokazie o godzinie 21 animacja zaśpiewała piosenkę Ali Baby .... nie wiesz jak ją znaleźć w internecie? szukam szukam nie mogę nic znaleźć
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kupiłem płyty z dwóch wycieczek - Sahary iz rejsu morskiego. Przewodnicy po maluchach i na tym krzyczeli - trzy dyski! Jednym z nich będzie nasza trasa, na której wszyscy zostaniemy schwytani, drugi to historia Egiptu, drugi to muzyka arabska. Ogólnie na obu wycieczkach drugi i trzeci krążek były puste !!!! Dzięki Bogu, że przynajmniej nagrali płytę z naszą podróżą, ALE nie warto oszukiwać….
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Sama chcę jechać do Egiptu od 4.09 do 14.09-coś somnoy
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jak w rzeczywistości mają się sprawy z jedzeniem? A potem niektórzy stawiają 5, a inni 1.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Do Hurghady jedziemy 18 grudnia w ALI BABA. Kto ostatnio był w Hurghadzie i wie, ile kosztuje wizyta w parku wodnym Titanic? Dziecko 12.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Bardzo lubimy grać w tenisa. Jedziemy do parku wodnego Titanic. Mamy nadzieję zagrać na kortach hotelu Ali Baba. Czy to możliwe? ile to kosztuje z twoimi rakietami?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czym jest morze w Ali Baba Aladyn? Piasek, kamyki, czy są korale i czy rafa żyje?Bardzo dziękuję za odpowiedź!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czytałem też, że w Jasmine fajki wodne są bezpłatne? Prawda? A na plaży rosyjska restauracja ma opłatę za wstęp?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
jedziemy 20 marca, aby odpowiedzieć ali-babu, porozmawiajmy napisz [email protected]
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już