Pytania o DahabMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Dahab
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
A jak jest wejście do morza, nie z pontonu, ale z plaży (z piasku)? Czy mogę wejść na małą kąpiel? Woda przynajmniej do kolan?
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, w barach między śniadaniem, obiadem i kolacją podają coś do jedzenia, czy tylko napoje, czy są lody? A czy to prawda, że ​​wino serwowane jest tylko w restauracji głównej na obiad i kolację?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wycieczkę kupiliśmy od 10 czerwca 2011. Według opinii hotel nam się nie podoba, ale jedziemy z powodu rafy. Gdzie w tym hotelu mogę dostać wodę pitną w pokoju, jeśli kupiłem All Inclusive, czy muszę kupić wodę?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
EgiptDahab
W czerwcu jedziemy do TV Dahab, interesuje Cię koszt wypożyczenia sprzętu do surfingu i kitesurfingu? przynajmniej w przybliżeniu - czy jest czynsz godzinowy lub dzienny i ile to kosztuje? a także ile kosztuje zatrudnienie instruktora po raz pierwszy? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, jakie napoje są oferowane w ciągu dnia według całego systemu i jak dobre są? Czy bar na plaży jest płatny, czy nie?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
gdzie kupić owoce w dahab? A jakie dokładnie będą w kwietniu
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
EgiptDahab
JEDZENIE I NAPOJE „....Nie zaleca się picia wody z kranu. Nie zaleca się również mycia zębów wodą z kranu...” Naprawdę nie możesz nawet umyć zębów? Czy można zagotować wodę i wypić ją w postaci herbaty\\kawy?
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów 10 odpowiedzi