Pytania o PragaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Praga
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Drodzy turyści!! Proszę mi powiedzieć, gdzie w centrum Pragi udać się do porządnego pubu. Skosztuj prawdziwego czeskiego piwa. Nie dla turystów, ale z której korzystają sami mieszkańcy.
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
pomnik kogo w pobliżu hotelu Merlin
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Moi drodzy turyści, bardzo wam dziękuję za pomoc, jakiej udzieliliście mi wspólnymi wysiłkami przed wyjazdem do Pragi. Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogły. Teraz moja przyjaciółka potrzebuje pomocy, wszystko czego się nauczyłam, powiem jej i wszystko jej dam. Jedyne, na co nie mogę pomóc, to jak najlepiej dostać się z hotelu Adeba na Plac Wacława. Hotel znajduje się w dzielnicy Karlin, na mojej ulicy Kritsikova. Jeśli ktoś coś wie, proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny. Dzięki Alinie.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kto świętował Nowy Rok w Pradze? Gdzie najlepiej to zrobić? Na placu wśród mas czy przy wcześniej zarezerwowanym stoliku w restauracji? Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjeżdżamy z mężem na początku września na weekend do Pragi na spacer.. co na pewno warto zobaczyć? Poza mostem?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry. Interesują następujące pytania: 1. Gdzie dokładnie znajduje się kantor z Arabami w pobliżu Muzeum Praskiego? 2. Gdzie mogę uzyskać (pobrać/kupić) szczegółową mapę Pragi? 3. Gdzie najlepiej zjeść w Pradze? 4. Gdzie jest dworzec autobusowy w Pradze? 5. Co musisz zobaczyć na własne oczy w Pradze w 2 dni? 6. Jaka jest pogoda w drugiej połowie września? 7. Gdzie najlepiej zjeść praskie ciasto? =) 8. Co ogólnie polecasz))) Dzięki!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pewnego dnia lecę do Pragi.Za późno na odmowę wycieczki,Chcę wiedzieć, czy są wycieczki w Pradze.Nad Wełtawą i Karlowymi Warami na stronie internetowej Federalnej Agencji Turystycznej nie ma zakazów tego kraj, co jest dziwne. Jak być i co robić?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
czy są zniżki w lipcu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w lutym w Pradze. Jak tam? co jest interesujące? powiedz mi, co możesz?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Pragi na Nowy Rok z noclegiem w tym hotelu. Wszystkie opinie o nim są stare. Czy ktoś tam ostatnio przebywał? Powiedz mi, jak jest teraz, jedzenie, personel, wypoczynek? Idę sam. Gdzie możesz świętować Nowy Rok?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim. Lecimy do Pragi. Dojeżdżamy o 7 rano, zameldowanie w hotelu o 12. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? Nie możesz chodzić po Pradze przez pięć godzin rano. Czy jest jakaś droga do hotelu tak wcześnie?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Moja dziewczyna i ja wybieramy się na wycieczkę do Czech Mosaic, jesteśmy w Pradze 31 grudnia. Jeśli zamówimy kolację sylwestrową w hotelu lub lepiej wybierz program uroczystości. Jak tam odbywają się obchody Nowego Roku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim) Nietypowe pytanie - czy można odwiedzić normalną plażę w mieście i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jak dostać się do wieży od centrum (Most Karola)
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
pojedziemy do Pragi na 6 dni pod koniec kwietnia.Chcę wiedzieć, gdzie wieczorem można iść do dyskotek, barów, klubów!Na wycieczki w ciągu dnia, a wieczorem na zabawę!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Potrzebujemy kuchni akceptowanej w Rosji (mięso, ziemniaki, pierogi itp.) i niedrogiej
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę, powiedz mi kilka fajnych miejsc w Pradze, w których możesz naprawdę dobrze spędzić sylwestra. Wyjeżdżam z dziewczyną na wakacje sylwestrowe. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy to prawda, że ​​zwiedzanie groty solnej i inne podobne zabiegi w hotelu są bezpłatne?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
1. Wycieczka piesza „Magia i mistycyzm Pragi”. Dodatkowa opłata 2. Piesza wycieczka z rejsem statkiem po Wełtawie „Legendy Pragi” 3. Wycieczka piesza „Wycieczka piwna w Pradze” 4. Wycieczka autobusowa „Perły Moraw”: Morawski Kras i miasto Pernstein 5. Wycieczka autobusowa „Podróż do południowych Czech”: zamek Gluboka nad Wełtawą i miasto Cesky Krumlov 6. Wycieczka autobusowa do Wiednia 7. Wycieczka autobusowa po Karlowych Warach 8. Wycieczka autokarowa do Drezna 9. Wycieczka piesza „Wiele twarzy Pragi”: Wyszehrad, Petrin, zamek „Troja” 10.Zwiedzanie autokarowe „Dwór w Detenicach: Zamek i średniowieczny browar”, m.in. zwiedzanie zamku, piwowar, degustacja piwa, kolacja w karczmie restauracyjnej P/S Na dzikusa niestety nie pojedziemy, więc chciałbym, żeby wszystko było jak najbardziej interesujące.Pomocy :)
13 lat wstecz  •  19 subskrybenci 22 odpowiedź
Myślę, że lepiej zapłacić za obiady na wycieczce (70 euro za 6 obiadów w hotelu) lub lepiej pójść na własną rękę do kawiarni i spróbować lokalnej kuchni.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Через пару дней нужна будет машинка на прокат. Главные условия, чтобы не дорого, на автомате с навигатором и не рухлядь. Посоветовали автопрокат Devicars (www.devicars.com). Мол, там дешево и вообще хорошие условия. Может кто поделится еще какими-нить достойными вариантами? Чтобы было из чего выбрать...
13 lat wstecz  •  15 subskrybenci 22 odpowiedź
Proszę doradzić dobre miejsca, gdzie można zjeść smaczny posiłek, napić się piwa, ale gdzie konkretnie jeżdżą Czesi, a nie tłumy turystów, gdzie można poczuć autentyczność czeskiej kuchni i czeskiej atmosfery. Bardzo ciekawie byłoby usłyszeć opinię tych, którzy mieszkają w Pradze lub często tam jeżdżą.
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy muszę zabrać ze sobą laptopa!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy na wycieczkę autokarową do Pragi. Zarezerwowane miejsca przed salonem. Nigdy wcześniej nie podróżowałem autobusem z naszymi touroperatorami, tylko latałem. A na wycieczkach w innych krajach zawsze jest dobry przegląd w pierwszych miejscach kabiny, a ja naprawdę lubiłem siedzieć z przodu. Pytanie - miejsca 1, 2 za kierowcą - czy to nie zadziała, że ​​mój śliczny wygląd spoczywa na jego plecach i nic nie zobaczę? A gdzie stawiasz stopy? A potem czytasz recenzje, jak turyści narzekają ... Kto jechał z autobusami „Accord-tour”, odpowiedz?!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
czy można tam palić?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Byłam bardzo dawno temu w Pradze, oprócz programu wycieczek odwiedziłam dwie kawiarnie: 1. „Dom piwowara” 2. "u Flecka" w tym roku jadę na wakacje z mężem i bardzo chciałam go tam zabrać, ale zapomniałam gdzie to jest. Pomóż mi proszę! Dzięki za pomoc!
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »