Pytania o Karlowe WaryWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karlowe Wary
Dzień dobry, drodzy turyści! Pozwólcie, że zapytam tych, którzy ostatnio mieszkali w hotelach Pavlov, Kolonada, Sirius: jakie są niedociągnięcia w warunkach leczenia-zakwaterowania-jedzenia-dostawy obiecanej wycieczki do Pragi? Z poważaniem, przyszły wczasowiczu.
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak dojechać do Ulriki z Goethe House Hotel? Wzdłuż korytarza łączącego 2 hotele czy wzdłuż ulicy?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Czech.. Nie wiem jaki rodzaj odzieży wierzchniej zabrać ze sobą na wycieczkę do kurortu Karla Vary, a także jakie buty zimowe czy półsezonowe?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcemy jechać na wakacje z dziećmi, znajomi podpowiadali, że najlepszym sposobem na dotarcie tam jest zamówienie transferu z Pragi. Sprawdziliśmy już kilka firm… skłaniamy się ku temu 7days-airport-transfer.com czy ktoś korzystał z usługi? co myślisz? Wygląda na to, że ceny nie gryzą
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jadę na zabieg do Hotelu Esplanade, chciałabym dowiedzieć się więcej, w szczególności - dostępność sejfu i czajnika w pokoju, dziękuję.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Lecimy 28 lutego - powiedz - czy muszę zabrać papiery ze szpitala ???Co lepiej zobaczyć i dokąd się udać? Na zakupy można polecieć samodzielnie do Włoch, kto w tym czasie leci do Karlowych Warów, dołącz do nas.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czas - od 15 listopada do 20 lutego 1 hotel dla dorosłych 4 gwiazdki na okres 12-17 dni
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Hej!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Jak się ubrać, co zabrać ze sobą?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja chcemy leczyć się w dobrym, niedrogim sanatorium.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Do wyboru dwa hotele w Karlowych Warach - Salvator (w pobliżu kolumnady, centrum, nowy hotel) lub Czajkowski (lepsza baza zabiegowa, niższa cena, 3 razy bufet) Będziemy wdzięczni wszystkim za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto odpoczął przy leczeniu w Elephanta, napisz jak to jest, czy mogę jechać?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Leczenie cukrzycy, serca, żołądka.
12 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
ya ponala chto Otel seichas remontiruut, i k 15-mu avgusta na doljen bit gotov. Więc tak jest? pomenali li mebel v nomerah? Centrum Deistviten li noviy balneo i mnogo li prozedur? Esly kto v nem otdihaet seichas ,opishite nomera,edu estly est nowe zdjęcie, pojailusta vislite. Dziękuje za wszystko
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
zainteresowani stosunkiem do wczasowicza zarówno ze strony personelu, jak i lekarzy
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Minął rok od operacji i chemioterapii. Słyszałem, że woda HF bardzo dobrze zmywa efekty HT. W jakich sanatoriach KV można jeszcze leczyć się po tej operacji? A jakie rodzaje leczenia sanatoryjnego są w tym przypadku zapewniane?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy basen działa, w tym dla urlopowiczów spoza tego hotelu, według jakiego harmonogramu?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Osoby, które były w hotelu Salvator w KV? napisz o tym kilka opinii.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Idę pierwszy raz na leczenie W Karlowych Warach (marzec) wiele rzeczy jest nieznanych, ale przede wszystkim interesuje mnie, w jakie ubrania wczasowicze chodzą na zabiegi i na obiad, co zabrać ze sobą. słuszne i konieczne, doradzaj. DZIĘKI.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
tam wiele razy. Dużo o nim wiem iz przyjemnością podpowiem, gdzie najlepiej się zatrzymać i leczyć. Napisz - odpowiem wszystkim!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pożądane: 3*, częściowe lub pełne wyżywienie, basen, zabiegi medyczne, bliskość wody mineralnej, życzliwy personel, brak lub minimum niemowląt. Proszę tych, którzy naprawdę mieli odpowiedzieć. Dzięki!
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Dzicy?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jak ogólnie jest hotel Astoria? Czy jest tam bardzo nudno, czy jest program rozrywkowy, przynajmniej jakiś? A czy w hotelu i restauracji wolno palić? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zebrany na leczenie, chciałbym poznać opinie o hotelach
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
opinie o hotelach Salvator
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jeśli ktoś odpoczywał w tym hotelu w 2011 roku proszę napisać swoją opinię. Czy w pobliżu wciąż buduje się kolejny hotel, czy jedzenie i leczenie są dobre, nastawienie personelu. Z góry dziękuję [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy uważasz, że potrzebne są zdjęcia rentgenowskie, opisy i wnioski rosyjskich lekarzy? A może zrobią to wszystko w sanatorium?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto tam był ostatnio? Na innych stronach znalazłem tylko stare recenzje. Wydaje się, że wszyscy to doceniają. Chciałbym usłyszeć nowe opinie. Czy warto podróżować z rodziną? Ja, mąż, 4-letnie dziecko?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę z rodzicami. Powiedz mi, co zabrać z rzeczy, jakie akcesoria. I koniecznością w podróży. Nie możesz rozmawiać o dokumentach (rodzice to robią)
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »