Pytania o ProtarasMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Protaras
Chcę jechać do tego hotelu we wrześniu z niepełnym wyżywieniem. Wiem, że hotel stoi oddzielnie od wioski na górze, czy są tam sklepy, czy nie, nie piszą. Chcę zastąpić obiady owocami.
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam, czy możesz mi powiedzieć, gdzie możesz zjeść obiad w pobliżu hotelu lub w samym hotelu. Pakiet obejmuje tylko śniadanie i kolację.
9 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Będę z dzieckiem w hotelu Iliad Beach pod koniec lipca, wzięliśmy posiłki HB, powiedz mi kawiarnię z jedzeniem dobrej jakości do przyjęcia dla dziecka, jakie dania można zamówić, ile kosztują, dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Znając uroki lokalnych tawern i restauracji Protoras, czasem chciałoby się tam spędzić wieczór. Jaki obój może zastąpić obiad obiadem?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Ile kosztuje wynajem samochodu? Czy trudno jest prowadzić samochód z kierownicą po prawej stronie, ruch na Cyprze jest zajęty czy spokojny?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy są dyskoteki. A potem przeczytałem, że ten hotel jest dla emerytów ((
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Rodzina wyjeżdża do Protaras 20 sierpnia. Co Kalameus wie o willach? A co z odżywianiem? Czy wygodniej jest samemu gotować w kuchni, czy w pobliżu są przyzwoite restauracje? Gdzie kupić artykuły spożywcze?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi