Pytania o ProtarasWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Protaras
Dzień dobry, powiedz mi, kiedy jest najwygodniej wybrać się na Cypr z 1,5-letnim dzieckiem, abyśmy mogli pluskać się w wodzie i biegać w słońcu. Punkt orientacyjny od maja do września, a z lotniska do przejazdu max 1,5 godziny
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Pomóż proszę wybrać.Jedziemy z dzieckiem 8 lat. Budżet do 90 tr z jedzeniem HB, animacją. PLAŻA MARLITA 4*, POLIKARPIA 4*, JACARANDA 3*. Do morza nie dalej niż 400 m, blisko sklepy
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, gdzie jest dobra piaszczysta plaża w Protaras, wejście do morza dla dzieci. Hotele, żeby dzieci się nie nudziły; czy jedzenie jest dobre?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 27 odpowiedzi
Pozdrowienia. Jadę od 10 do 16 października obiecują 23 stopnie. Sporadycznie przerywany deszcz. Powiedz mi, co mam wziąć
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam, naprawdę potrzebuję porady, ponieważ. po raz pierwszy. Zainteresowany Protarasem. Chciałbym nie bardzo drogie, ale żeby było czysto, nie stare meble w hotelu, porządny prysznic, z jedzeniem HB, bo jedziemy z dziećmi, więc pożądane jest mieć apartamenty z balkonem, ładny czysty piaszczysty plaża, nawet jeśli nie na pierwszej linii, żeby być cicho i było cicho w nocy. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Potrzebujesz pokoju z widokiem na morze?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
NIE MOGĘ ZDECYDOWAĆ SIĘ Z HOTELEM, KTÓRY BIEGAM MIĘDZY VRISINIA 4 LUB ANTIGONI 3. PORADY NIE CHCIAŁBYM PRZEPŁACIĆ CHCEMY WAKACJE NA PLAŻY + NIEZALEŻNE WYCIECZKI.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto teraz odpoczywa w tym hotelu... powiedz proszę, jak tam obsługa i jedzenie w tym roku?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam!Interesują mnie apartamenty w Protaras lub Ai-Napa, w niewielkiej odległości od dobrej plaży!Podróżujemy z dzieckiem w wieku 2,9 lat na przełomie września i października!Doradza kierownik agencji Vias Apartments, ale martwię się czy będzie głośno i czy to dobra opcja?!Na opinie naprawdę poczekam.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy powinienem zabrać ze sobą suszarkę do włosów? kto był w lipcu 2012 roku? naprawdę tak okropne w hotelu.. jak napisano w recenzjach?
12 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
Proszę opowiedzieć jak reszta w październiku na Cyprze.Wylatujemy 13 października. Podziel się wrażeniami na temat pogody, hotelu, rozrywki!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy z rodziną 4 czerwca do perły Sunrise i spa. To nowy hotel. Cypryjczycy mówią, że otworzą ją 1 czerwca, ale sądząc po zdjęciach, które ktoś zamieścił 5 maja, „koń się tam nie toczył”. Kto jest teraz w Protaros lub był tam niedawno, powiedz nam, jak wygląda hotel. Opublikuj zdjęcia, jeśli to możliwe. Naprawdę nie chcę odpoczywać na budowie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Tylko nie wiem co robić?????Zaproponowaliśmy wakacje w Protaras w hotelu POLIKARPIA 4*.NIE MOGĘ ZNALEŹĆ UWAG O HOTELU.plaża
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Chcę jechać do tego hotelu. czy ktoś w nim był! Napisz szczegółowo. Dziękuję
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy na wakacje na początku sierpnia, jakie inne hotele są całkiem przyzwoite z kategorii 3-4* w Protaros?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 53 odpowiedź
i w ogóle co zabrać z ubrań w połowie października
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
powiedziano nam, że wydaje się, że „świeci” dojazd do Paschalii, a potem jak się okaże…
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
chcemy pojechać na plażę Pernera w sierpniu z mężem i dwójką dzieci - 14 i 6 lat.e-mail - [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy wszystko jest tam takie ponure, jak piszą? Czy infrastruktura jest dobra, przyroda w pobliżu hotelu, sam budynek, czy pokoje są takie stare?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czy chodzenie po morzu jest zbyt denerwujące i czy jest bar na plaży od hotelu?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam! Powiedz mi o hotelu w Protaras 3, gdzie w pobliżu znajduje się szkoła lub klub jeździecki, gdzie również organizują jazdę konną. Z góry dziękuję.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi