Pytania o PafosWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pafos
Powiedz mi proszę, który hotel lepiej wybrać. Podróżujemy z prawie 2 letnim dzieckiem i babcią. Garnitury hotelowe St George Gardens czy hotelowe spa i ośrodki golfowe w St George? Dzięki
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
A co zawiera? A za co będziesz musiał zapłacić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę o informację, jeśli hotel jest remontowany. Jedziemy do Pafos w sierpniu, wciąż szukając hotelu. Wybieramy z trzech rubli, Weronika jakoś zwróciła na siebie uwagę, ale na innej stronie ktoś napisał, że tam zaczęły się naprawy, doczepiają kolejne skrzydło. Może to już koniec? Kto wie, powiedz mi.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, kto był w tym hotelu, czy są pokoje z widokiem na morze lub wszystkie sąsiednie domki? Czy plaża jest duża?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym poznać wrażenia o hotelu, ogólnie o reszcie)
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje wynajem samochodu? Jedziemy na obiadokolację. Ile kosztuje obiad?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy do pokoju można wnieść napoje i jedzenie? Jaki alkohol jest tam powszechny i ​​gdzie kupić to, co pijemy? Czy płatne są leżaki i parasole na plaży?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
CyprPatos
Jedziemy za tydzień, brak recenzji jest bardzo krępujący.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jak się zameldujesz, warto zaoferować pieniądze za dobry widok, zabiorą to lub wszystko przez kasę oficjalnie.Byliśmy w Grecji w hotelu podobnej kategorii w sezonie, hotel był zapełniony po brzegi widok na morze ale to się nigdy nie zdarzyło całe wakacje oglądaliśmy na parkingu czy warto ryzykować i oszczędzać czy jeszcze próbować przy odprawie kto był w Veronice powiedz mi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pierwszy raz jedziemy na Cypr z koleżanką Kto był w hotelu Avlida, podobał Ci się, co zabrać ze sobą, jakie jest najtańsze połączenie komórkowe z Rosją, gdzie wybrać się na wycieczki, jaka jest pogoda - jakie ubrania koniecznie zabrać ze sobą Ile kosztują wycieczki, jakie są najciekawsze Jakie pamiątki można przywieźć i jaka jest ich cena? Generalnie każda informacja o cechach turystyki na Cyprze będzie ciekawa!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
CyprPatos
życzenia: Pafos niedaleko lotniska prywatna plaża piaszczysta zakwaterowanie, najlepiej bungalow.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
CyprPatos
Powiedz mi, czy można zostać w ciągu 60 tysięcy na odpoczynek przez 12 dni pod koniec sierpnia w dobrym niedrogim hotelu, nawet jeśli jest to solidne 3 *** z lotem z Jekaterynburga
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
CyprPatos
Ludzie, powiedzcie mi kto był w tym hotelu, jaka plaża tam jest, na zdjęciu ciężko zobaczyć, jakby jej nie było, i doradzcie, kogo warto było tam pojechać?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
CyprPatos
Proszę doradzić dobry hotel w Pafos!4 lub 5 *.Chcę zabawnych wakacji!
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pierwszy wyjazd na Cypr
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
CyprPatosRoman 3*
Recenzje są bardzo zróżnicowane, więc chciałbym wiedzieć: o wakacjach z dziećmi (podróżujemy z dzieckiem w wieku 4 lat), odżywianiu (więcej o owocach i jakości żywności, jakości soków i wody), czy jest rosyjsko- mówiący personel, jak działa klimatyzator w pokoju i hydraulika, w pobliżu hotelu jest piaszczysta plaża, czy można wziąć lodówkę, czy są karaluchy i jak się ich pozbyć, z góry dziękuję za wszystko odpowiedzi!
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź