Pytania o LarnakaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Larnaka
Багаж весом 30 кг я могу разбить вес на одного человека чемодан+сумка в багажный отсек,не считая ручной клади
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry! We wrześniu jadę do Larnaki z 8 miesięcznym dzieckiem. i w związku z tym pojawiło się pytanie - który hotel jest najlepszy na relaks? Chciałbyś znaleźć dobry stosunek jakości do ceny i blisko morza...
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry - wyjaśnij dlaczego, nie mogę odpoczywać z tobą przez tydzień, a w innym ośrodku przez tydzień - że pragnienie klienta nic dla ciebie nie znaczy - płacę pieniądze - dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w mieście jest bezpłatny dostęp do internetu w kawiarniach?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy możliwe jest zorganizowanie symbolicznej ceremonii ślubnej? Jaki jest koszt wycieczki dla 2 osób. za 10 dzien Rozważymy wszelkie sugestie! e-mail [email protected]
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, proszę, jak się sprawy mają z gniazdkami? Jakie adaptery są potrzebne? A czy mogę dostać adapter z hotelu?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim Drodzy turyści, proszę o pomoc w wyborze hotelu i podajcie ceny wycieczek na Cyprze. Jedziemy do firmy na Cyprze. Zaoferowaliśmy 2 hotele do wyboru. "Kaktus" - w Larnace i " Złote Łuki” - w Limassol. te hotele podzielcie się wrażeniami. I proszę powiedz mi ceny wycieczek (kto tam był ostatnio) i ogólne ceny za wakacje. Mówią, że wakacje na Cyprze nie są tanie. Powiedz mi, jaka waluta jest akceptowana na Cyprze Ile kosztuje siedzenie w kawiarni itp. d. Z góry wszystkim dziękuję.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Postanowiliśmy zatrzymać się w hotelu San Remo w Larnace. Biuro podróży nie ostrzegło jednak o bliskości lotniska i hałasie, jaki wytwarzają samoloty. Jak ważny jest ten hałas dla rekreacji?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Ale jest problem z językiem angielskim, czy hotel ma personel mówiący po rosyjsku? Wziąłem jedzenie HB - gdzie jest najlepsze miejsce na lunch?
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź