Pytania o Maris Mare Apartments 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
11 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Cypr
Dzień dobry. Planujemy wyjazd na majowe wakacje do tego hotelu, nie wiemy czy jest tam kort tenisowy. Proszę mi powiedzieć, czy jest sąd?
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pierwszy raz jadę na Cypr, moja córka ma 9 lat, a moja mama Wybraliśmy hotel Calisto 4* i wyżywienie all-inclusive, planujemy wybrać się do parku wodnego w Ayia Napa, do śpiewające fontanny i dwie wycieczki od touroperatora Biblio Globus. Prosimy o poinformowanie, czy hotel może zmienić jedzenie na nie all inclusive lub zmienić rezerwację biletu na śniadanie i kolację. I ogólnie, jakie jest najlepsze jedzenie do jedzenia w hotelach na Cyprze?
11 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy touroperator Biblioglobus może wykupić ubezpieczenie za niewyjazd z Cypru w nieprzewidzianym wydarzeniu Faktem jest, że bilet został już wystawiony na wczesną rezerwację w lutym, do tej pory zapłacili za bilet 50 procent, czyli , połowa kosztów. Ale wtedy nastąpił nieoczekiwany incydent, mama nie mogła ze mną pojechać, bo babcia była poważnie chora. Początkowo bilet był wystawiony na dwie osoby dorosłe i dziecko w wieku 9 lat. Bilet został wystawiony 25 lipca, jeśli zmienisz rezerwację wycieczki, nastąpi duża strata pieniędzy. Jak być w tym przypadku????
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 43 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już