Pytania o BanskoWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bansko
Chcę pojechać do Bansko na początku marca na tydzień. Proszę o radę w wyborze hotelu od koneserów tego kurortu. Życzenia: 1. hotel blisko centrum, a jeśli daleko, to żeby można było nadal chodzić zwykłą ulicą, a nie błąkać się po mroku wśród nieużytków i placów budowy. 2. Dostępność dobrego basenu i centrum SPA w hotelu. 3. Czystość hotelu. Nie jakość sprzątania w pokoju, ale w zasadzie czystość. Nie jeżdżę na nartach, więc odległość od wyciągu nie ma znaczenia. Ja też nie interesuje mnie jedzenie, myślę, że w Bansko, podobnie jak gdzie indziej, nie będzie z tym problemów. Idę sam. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, kto był w tym hotelu? czy pokoje są ciepłe? jakie jest ogólne wrażenie hotelu? dzięki
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
luksusowy hotel narciarski, w co się ubrać w sylwestra dla mężczyzny i kobiety, żeby nie wyglądać śmiesznie. dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Szukamy hotelu w Bansko, no tak żeby bliżej wyciągu, skoro plotki o kolejkach nie są zbyt zachęcające... Kto doradzi niedrogi hotel, ok niedaleko wyciągu?
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Zakwaterowanie z niepełnym wyżywieniem
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dziecko ma 4 lata, co ma tam robić, czy są sanki, tubingi, skutery śnieżne, quady, konie na sankach?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jedziemy pierwszy raz do Bułgarii, chcemy zostać w schronisku Redenka, ale są pytania dotyczące jazdy na nartach: czy można podjechać i zostawić samochody przy wyciągach, jak racjonalnie jest mieszkać daleko od Banska , jakie pieniądze lepiej wziąć - euro czy dolary?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
К сожалению - очень мало информации в интернете по Chichin hotel , может кто бывал - подскажет что да как там ?? Заранее спасибо.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jak dobrać odpowiedni klakson, gogle, w jakim kolorze okulary, co jeszcze trzeba zabrać ze sobą w podróż.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź