OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
AKTUALNOŚCI Travel polecali przyjaciele. Postanowiliśmy pójść za ich przykładem. Praca personelu była bardzo zadowolona, wszystko zostało wykonane szybko i sprawnie. Przyzwoita obsługa klienta. Byli w Danii. Emocje pozostawione przez dach! Na pewno powtórzę podróż!! →
W drodze powrotnej odbyła się wycieczka do Pragi z wizytą w Dreźnie. Kierownik Zanko Lesya Nie mogę powiedzieć, że stało się coś strasznego, nikt nie został zapomniany, wszyscy wrócili, ale ogólnie organizacja wycieczki była zła. Jeśli w innych grupach autobus czekał na turystów, to zawsze było odwrotnie i siła wyższa nie miała z tym nic wspólnego - nie mogą się zdarzać codziennie. →
Podnieśli cenę świetnej firmy (13 osób), jesteśmy zadowoleni. Wygodnie przetransportowany, sadibi spokój, czysto (chcę, żebym była bardziej wybredna do czystości, nie znałam żadnych minusów), więcej jedzenia (przed mową, pysznie gotuj))) nikogo nie zostawiając bez szacunku! Visnovok (szczególnie mój): najlepszy sposób, podobny do całej trasy i nie możesz o tym myśleć))). →
Biuro podróży „Chodźmy z nami” przeprowadziło 21 marca akcję. Według nich można było wykupić wycieczkę po okazyjnej cenie. Wszystko zaczęło się od tego, że rano Oksana, kierownik tej firmy w Doniecku, zadzwoniła do mnie i zaproponowała kilka opcji na 1 i 8 kwietnia. Ponieważ data nie była dla mnie zbyt odpowiednia, zadzwoniłem do innej firmy o tej samej nazwie „Chodźmy z nami”, która znajduje się na Oreshkova, 18 lat. →
Podróżowałem z tą firmą do Tajlandii. Wybrałam je ze względu na cenę, była bardzo atrakcyjna. Przed wyjazdem martwiłem się, ale jak się później okazało, na próżno. Hotel i obsługa były na najwyższym poziomie. Dawno nie bawiłem się tak dobrze! Teraz myślę o zabraniu im Turcji na majowe wakacje. →
Pierwsze wrażenie kraju nie należało do najprzyjemniejszych. Odnosiło się wrażenie, że Węgrzy tylko czekali, aż turyści wybłagają od nich kilka dolarów. Kraj jest bardzo piękny, ale biedny. Zwłaszcza w porównaniu z sąsiednią Austrią. Ale przy wjeździe do stolicy wszystko to jest całkowicie zapomniane. →
We wrześniu wyruszyliśmy w trasę "Makarska Riwiera". Wakacje były cudowne! Można nawet powiedzieć „rodzina”, a nasza przewodniczka Tanya Rudyuk przyczyniła się do tego na wiele sposobów. Udało jej się stworzyć pogodną, swobodną, a co najważniejsze relaksującą atmosferę w zespole. →
Szukałem wycieczki do Turcji w ostatniej chwili i jak najtaniej, ponieważ jestem studentem i nie mam dużo pieniędzy, a znalazłem to w tym biurze podróży. Po raz pierwszy poleciałem z dziewczyną do Turcji. Było bardzo przyjemne. Kierownik wyjaśnił mi wszystko bardzo szczegółowo. A przed lotem zadzwoniłem do niej ponownie z lotniska, znów z przyjemnością mnie skonsultowała. →
Moja córka i ja wybraliśmy się na wycieczkę „Weekend w Pradze i Dreźnie”. Wszystko mi się podobało. Nie sądziłem, że można tak tanio wyjść za 115 euro. Szkoda, że wcześniej nie robiłem paszportu, więc pół Europy już by przejechało. →
W Persh Cherga pragnę pochwalić Tetianę za przewodnictwo i pracę zawodową praktyka firmy Europa-Tour. Za nią praktyka była już do przyjęcia. Dziękuję wszystkim praktykującym za dobrą organizację wycieczki. Wszystko było cudowne, ale dekilka jest pełna szacunku... Chciałbym uzyskać bardziej szczegółowe informacje o wycieczce, wcześniej po uiszczeniu opłaty, a hotel sam wymienię, o tych, którzy wzięli wizę, uznano dopiero w dniu wyjazdu. →