OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dobry dzień! Nazywam się Natalia! Pojechałem z Ganesha na wycieczkę autobusową „I jestem w Paryżu” w listopadzie 2013 roku. Znalazłem tę agencję w Internecie, przeczytałem recenzje, wypytałem znajomych, okazuje się, że wielu już z nich podróżowało. Potem zadzwoniłem do nich i powiedziałem, że chcę zobaczyć kilka krajów podczas jednej podróży, marzę o tym, żeby zobaczyć Paryż. →
Luty 2014 moja żona i ja skorzystaliśmy z usług biura podróży „TimeToGo” i odwiedziliśmy Egipt. Obsługiwała nas wicedyrektor tej firmy Irina Bondar. Od razu widać, że jest profesjonalistką w swojej dziedzinie i bardzo miłą dziewczyną w komunikacji. Potrafi usłyszeć wszystkie wymagania klienta wobec hotelu i spełnić je w 100%. →
1. Otrzymaliśmy listę mailingową z korzystną ofertą na wakacje w Emiratach. Ponieważ planowaliśmy już wakacje w tym kraju, byliśmy uzależnieni. 2. Przy pierwszym kontakcie z managerem Natalią otrzymaliśmy wyczerpujące informacje oraz fakturę za opłacenie wycieczki. Płatne bez spotkania w biurze. →
Chcę podzielić się wrażeniami z naszego pierwszego wyjazdu za granicę, lot był zorganizowany z Kijowa, po locie opamiętaliśmy się na prawie dzień.Widzieliśmy firmę Citrus Travel właśnie jadącą ulicą, postanowiliśmy wejść na konsultacja, ładne dziewczyny miały piękny gabinet, poczęstowały nas kawą i pokazały wszystko. →
Dzięki kierownikowi Ekaterinie Kimlyk szybko i wyraźnie zareagowała na nasze życzenia oraz fakt, że 3 razy zmienialiśmy kierunek wakacji) Wybrałem dobry hotel w dobrej cenie. Wszystko jest szybkie i jasne. →
Właśnie wróciłem z żoną z wycieczki do Londynu. Zadowolony z organizacji wycieczki, ciekawych wycieczek i ogólnie polubił miasto. Maria pomogła zorganizować. Podobno powtarzam - profesjonalistka, dobrze znająca kraj i gotowa pomóc, podpowiedzieć. Nie było problemów z wizami. Już drugi rok podróżujemy z biurem podróży „Przewodnik”, nad morze i do Europy na wycieczkach i jesteśmy bardzo zadowoleni. →
Kilka razy my i nasi przyjaciele musieliśmy skorzystać z usług biura podróży „TimeToGo” reprezentowanego przez zastępcę dyrektora Irinę Bondar. Jej sugestie dotyczące doboru tras zawsze są strzałem w dziesiątkę. Cudowne wakacje, które w pełni spełniły nasze życzenia. →
Biorą pieniądze na wycieczkę, potem wycieczka nie jest potwierdzona i nikt nie myśli o zwrocie pieniędzy →
Postanowił z ukochaną osobą odwiedzić piękny kraj Hiszpanii, połączyć eksplorację z nowymi miejscami i wakacjami na wybrzeżu. I nam się udało, bo Victoria doradziła świetne miejsce, nie powiem, w przystępnej cenie. Oprócz wypoczynku podobało mi się oczywiście podejście do naszych życzeń. →
Wyjazd przerósł wszelkie oczekiwania, tylko pozytywne emocje! Chciałbym podziękować głównemu kierowcy Siergiejowi Stiepanowiczowi i kierowcy Gena za profesjonalizm i doskonałą organizację wakacji, a także za niekończącą się cierpliwość i spokój w stosunku do nas, turystów, którzy w ogóle nie są prezentami! Droga oczywiście długa i trudna, ale kierowcy starali się, aby była jak najszybsza, komfortowa i bezpieczna, a to, że komuś było niewygodnie spać na krześle, przepraszam, wiedziałeś gdzie i co jeździłeś i za jakie pieniądze! Przystanki na toaletę robiono na stacjach benzynowych, od razu po przyjeździe osiedlali się w hotelu, dawali czas na umycie się i uporządkowanie, a udawali się na wycieczki i wszędzie jeść. →