OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Moja skarga dotycząca udostępnienia zarezerwowanego przeze mnie hotelu została zignorowana przez organizatora wycieczek w Tajlandii. →
Postanowiliśmy zanurzyć się w lato, zanim nadejdzie do naszej ojczyzny. Mój mąż i ja wybraliśmy Sharm el-Sheikh, ponieważ. stosunek jakości do ceny - doskonały! Świetnie wypoczęliśmy =) Jest tam specjalistyczne centrum nurkowe. Po prostu nie do opisania uczucie z odkrywania podwodnego świata! Kolejna z zajęć na świeżym powietrzu, jazda na quadach to bardzo fajna rzecz. →
Byliśmy do tego w lutym 2014 od 16 do 23. Bardzo mi się podobało! Na początku wątpili, ponieważ. wygraliśmy bilet w Auchan + musieliśmy iść na prezentację kocyków i poduszek. To już drugi raz w Turcji opinia radykalnie zmieniła się na lepsze. Wielkie podziękowania dla naszego przewodnika Osmana - dodał wiele od siebie do programu. →
1. Skorzystaliśmy z rekomendacji kolegów mojego męża. Doradzili Natalii jako kompetentny specjalista w Tajlandii. 2. To była najlepsza oferta na zorganizowaną wycieczkę, a takiej ceny nie udało się znaleźć nigdzie indziej. Nawet w firmach w Kijowie. Oczywiście było to niepokojące, ale cena spadła. →
To nie pierwszy raz, kiedy korzystamy z usług IN.DI.GO. Ponieważ odpowiada nam ich profesjonalizm, znajomość krajów i hoteli, zawsze adekwatne ceny i przyjazne nastawienie. Tym razem zarezerwowaliśmy gorący wyjazd do Hiszpanii na Costa Brava. Bardzo szybko zarezerwowaliśmy ostatnie bilety na lot i równie szybko wydaliśmy wizy. →
Ta firma pomogła nam znaleźć wyjazd do Dubaju, za co jesteśmy im wdzięczni. To było 7 szczęśliwych dni w orientalnej bajce… To, co mnie najbardziej poruszyło, to to, że codziennie do dużych miejskich parków trafiają beczki darmowego jedzenia! wody pitnej, na wypadek, gdyby ktoś nie miał pieniędzy na wodę, a pragnienie jest bardzo udręczone (można wypić i opłukać twarz i ręce). →
Odwiedziłem Turcję po raz drugi i nie żałowałem (pierwsza wycieczka odbyła się w „Lycji” 14.11.12.11.21.12). nie tylko sprawiło mi przyjemność, ale także pozwoliło mi na nowo zakochać się w tym kraju, spojrzeć na niego w nowy sposób.Chciałbym wyrazić wdzięczność dla biura podróży za znakomitą organizację wycieczki. →
Zatrzymaliśmy się w Lillyland. Obsługa w hotelu była w porządku. Barmani restauracji przygotowali pyszne koktajle. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko - a naczynia szybko umyte, popielniczki wymieniono na czas. Nie spędzaliśmy całego czasu na plaży, więc udało nam się zanurkować w maskach i wybrać się na jeep safari. →
Nigdy więcej w życiu nie zajmę się tą firmą. Postawa jest super prostacka we wszystkim. Wycieczka wskazywała na 2 transfery nocne, ale było ich niewiele. W jednej z europejskich stolic cały autobus został wysłany do McDonalda, aby posprzątać po śnie. Z przerażeniem wspominam tę podróż!. →
To była moja pierwsza wycieczka autobusowa. Oczywiście, wybierając się w podróż, widzisz tylko nazwy miast, które odwiedzisz i wyobrażasz sobie, że wszystko będzie mega fajne! I nikt nie wyobraża sobie, że nawet jedna noc spędzona w autobusie to tortura. Podczas mojej podróży było ich kilka. →