OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Odpoczywaliśmy w hotelu w Egipcie przez 22 dni (od 26 lutego do 19 marca) na zasadzie all inclusive. Operator - Join Up, agent - podróż APL. Przekupiłem cenę, ale musiałem się trochę martwić, ponieważ dokumenty zostały wysłane dopiero 10 godzin przed wyjazdem.Dziewczyna, która przyjęła zamówienie, odpowiadała na pytania dotyczące niektórych zawiłości podróży, ponieważ często sama jeździła na wakacje. →
Naprawdę niebiańskie miejsce? Wielkie podziękowania dla biura podróży za wysłanie nas do tego niebiańskiego hotelu. Naprawdę nam się podobało. Hotel ma dość duży i zadbany teren, własny dostęp do wspaniałej plaży z własnymi leżakami. W hotelu znajduje się mini aquapark, co było dla nas zdecydowanie plusem. →
1. Lokalizacja jest bardzo dogodna - w samym centrum miasta, chociaż adres na tej stronie jest stary, teraz znajdują się na ulicy Shirshov. 2. Menedżerowie są przyjaźni i pomocni 3. Wybierają dla nas wycieczki według naszych możliwości, a jak dla mnie najlepsze opcje. →
Dziękuję, znowu z wami pojedziemy! Od dawna szukaliśmy agencji, która zaoferuje niedrogie i wysokiej jakości wakacje dla rodziny z dziećmi. Ominął wszystkie agencje w katedrze. Ale kupiony blisko domu))) O reszcie Polecieliśmy z kijowskim touroperatorem News Travel. Wszystko było bez zarzutu. Strona przyjmująca nas nie zawiodła. →
Firmę polecali przyjaciele. Polecieliśmy z przyjacielem do Sharm. Bardzo podobał mi się hotel. Wszyscy byli zadowoleni. Teraz lecimy do Mediolanu, znaleźliśmy już tanie bilety lotnicze i dostaliśmy wizy. Więc teraz jesteśmy tylko z Sea of Tours. →
Wszystko poza początkiem było dobre... Spotkaliśmy się (ograli więcej pieniędzy na wizę), zawieziono nas do hoteli. Następnego dnia spotkanie z przewodnikiem poszło dobrze, dowiedzieliśmy się jak i gdzie go znaleźć itp. Ogólnie wszystko byłoby dobrze, gdyby dzień odpoczynku nie został skradziony . →
Dwa razy świetnie odpoczywaliśmy z żoną w aquaparku w Popradzie.Drugi raz dostaliśmy słowacką wizę Schengen na 5 lat!!!Wszystko odpowiadało opisowi wycieczki (wygodny hotel, jakość obsługi).Mieliśmy fajna zabawa, radzę wszystkim, nie pożałujecie!!!Swietłana za 5-letnią wizę Schengen, teraz bez problemu będziemy podróżować po całej Europie. →
Wyjechał z tego wydarzenia na wycieczkę krajoznawczą po Europie, USA. Kanada. Zwrócę się jeszcze raz do "BOSPHORE" →
Wybrałem tę firmę turystyczną przez przypadek. Zdecydowałem się zarezerwować wycieczkę w TrueTravel, ponieważ podobał mi się menedżer Eugene, który udzielił mi dobrych rad. Mieszkała w hotelu Arabian Park 3* (Dubaj). Śniadania wprawdzie monotonne, ale mi się podobały. →
"Urodziliśmy się po to, by bajka się spełniła....", a ty, moja droga "Europejsku", aby nasza rzeczywistość, czasem szarą i ponurą, zamieniła się w jasną, ekscytującą, czarującą i niezapomnianą bajkę ! !! Nigdy nie zapomnę uwagi kierowcy (Olega) i przewodników Zoltana (Węgry) i Marii (Czechy)!Wszyscy hojnie dzielili się z nami nie tylko wieloma przydatnymi i ciekawymi informacjami, ale także emocjami, zostawiając gdzieś kawałek ich duszy!!! Ci ludzie zrobili wszystko, abyśmy przez cały rok żyli miłymi wspomnieniami z podróży . →