OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Najlepsze biuro podróży w mieście Zaporoze, które zajmuje się wszelkimi usługami turystycznymi i wysyła do dowolnego miejsca na świecie w dowolnym celu. Menedżerowie są bardzo uważni, odpowiedzialni i erudyci. Już nie raz zamawiałem wycieczkę, skontaktuję się tylko z tą firmą, tylko z menedżerami, którzy pracują pod kierunkiem dyrektora Dimona-Aviatours Rudomana Eleny Nikołajewnej. →
Postanowiliśmy odwiedzić Tunezję. Świetnie wypoczęliśmy. Z biura podróży „Prince of Persia” kupiłem wycieczkę po raz drugi. Zadowolony za każdym razem. Cieszy nas dbałość o nasze prośby oraz fakt, że kierownik tej agencji oferował wycieczki w dokładnie takich cenach, jakie nam odpowiadały, a nie „trochę” wyższe itp. →
bardzo zła organizacja, choć pierwsze wrażenie było dobre. Wycieczki są słabo zorganizowane, przewodnicy nie mówią po turecku, nawet po angielsku! →
Polecieli odpocząć w Turcji z mężem i dzieckiem (3,5 roku). Wycieczkę wykupiono 3 dni przed wyjazdem, bo. Zostaw męża bardzo spontanicznie. Wycieczka szybko nas znalazła. Zdecydowaliśmy się też po raz pierwszy polecieć do Turcji, więc całkowicie zdaliśmy się na kierownika firmy, który wybrał bilet. →
Lecieliśmy z tym biurem podróży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszystko poszło dobrze, organizacja norm - miła dziewczyna spotkała się na lotnisku. Byliśmy z dzieckiem i martwiliśmy się, czy wszystko będzie dobrze. Ale nikt nie musiał czekać. Wszystko jest szybkie i zorganizowane. →
Nigdy nie miałem takiego koszmaru!!!1 06. 2014 poleciałem do Sharm Renaissance Sharm El Sheikh Golden View Hotel 5*. W hotelu spotkałem przewodnika z firmy JOIN UP o nazwie SHEKHAB. zaproponował kilka wycieczek, umówiliśmy się z mamą i córką na jedną z proponowanych. o 20.00 autobus miał przyjechać po nas, czekali do 21. →
Wycieczka do Karpat od 060614 do 100614 na stronie internetowej agencji Spectrum i Krugozor pełny opis wycieczki. 1. Nocne zwiedzanie Kijowa zostało odwołane. 2. Do źródła Anny dotarliśmy o 5 rano - nadal było zamknięte, na terenie był tylko strażnik, kierowca dał tylko pół godziny na szybkie pływanie. →
Wraz z kolegami postanowiliśmy wybrać się na ciekawą wycieczkę do Kamieniec i Chocimia. Aby wszystko było zorganizowane i pouczające, zwrócili się do „Fun Tour”. I ani przez chwilę nie żałowałem. Wszystko było doskonale zorganizowane. Specjalne podziękowania od całego naszego kobiecego zespołu za prowadzenie Denisa. →
Wysłano spam. (chuj, pójdę więcej). Nazywa się. Zarezerwowałem wycieczkę. Powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Podjechałem. Zostawił depozyt. Potem zadzwonili do mnie i mówią, że nie mogą mnie wysłać na tę wycieczkę, a proponują inną. Ja odmówiłem. →
Okropne biuro, którego dewizą jest jak najszybsze wyrwanie pieniędzy i zapomnienie o kliencie. W przypadku jakichkolwiek trudności powołują się na umowę, w której mają pełne poparcie, że nie ponoszą za nic odpowiedzialności.Jeśli nie chcesz zostać z walizkami w obcym mieście i kraju, nie wiedząc, co robić i słyszeć odpowiedź, nic nie wiem, a kiedy zaczynasz rozmawiać o umowie, słyszysz to w odpowiedzi na swoje problemy i nie ponosimy odpowiedzialności za nic. →